Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: City in the clouds by Morbid Karbid


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na razie dwa szybkie szkice.

Pierwszy to miasto zadokowane w zimowej dolince między skałami.

 

miasto01_01.jpg

 

a drugi to miasto wypływające z mgieł i chmur ponad pustkowiem.

Trochę to wygląda jakby latająca forteca zniszczyła miasto pod sobą. W następnym kroku raczej usunę tę sugestię. Zmienię też wygląd miasta i popracuję nad skalą pustkowia.

 

miasto02_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chmurki ładnie wychodzą. Choć w sumie narazie niedużo podłubałeś od czasu konceptu :P

 

A tak btw kolorystyka bardzo mi się podoba. Tak ponuro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, miasto straciło swój monumentalizm. Będzie inne, tylko jeszcze nie wiem jakie.

Jak sam napisałeś miasto straciło swój monumentalizm, a ono musi być wielkie, takie... imponująco potężne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to co raz lepiej! Oba są super! Moim zdaniem ten drugi jest lepszy, ale to chyba ze względu na to, że w drugim nie ma tak wyrazistej dynamiki ujęcia co lepiej się komponuje ze statyką miasta poniżej. Ciekaw jestem jak to się skończy tzn. jaką opowieść w tym zawrzesz:) W każdym razie wygląda super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi obrazek lepszy,pierwszy za bardzo zapycha obrazek,jest za ciezki;/ Jednak do drugiego przyczepie sie bo wyglada to jak los angeles czy las vegas latajace,a to ma byc forteca budzaca troche leku-dlatego najbardziej pasuje budynek z 1 str,ewentualnie pierwszy obrazek z 3str, jezeli troche poprawisz wyglad i zmniejszysz.pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności