Skocz do zawartości

Pojazd 3d:BMW 5


cochise

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model sliczniutki, wizualnie REWELACJA!!!!co do siatki... jak kto woli,jedni lubei pracowac na mniej zageszczonej -wtedy edycja jej jest duzo latwiejsza, ale w niektorych momentach moga pojawic sie problemy-osobiscie przechodze teraz ten problem, przy cieciu modelu, ktory musi byc low poly(bo do animki potrzebny), ale gdy sie go potnie i podzieli na czesci to geometria samej siatki sie pierd.... i widac artefakty;/tak wiec GRATULUJE tak wysmienitej kontroli nad tak gesto siatka... bo kto w dziesiejszych czasach w profesjonalnym studiu przejuje sie liczba poly????:)

 

ALE.... nie przesadzasz z gestoscia jednak???:):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no świetna, świetna... ale inna niż na zdjęciu... po pierwsze... za dużo śrubek, a po drugie... ramiona na zdjęciu są wypukłe a u ciebie wklęsłe :| ale siateczka piękna :D

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. hehe, teraz dopiero się zorientowałem dlaczego zrobiłeś za dużo otworów na śrubki :] gdybyś miał zrobić 5 śrubek na 7 ramion to musiałbyś bardzo skomplikować siatkę, a tak wystarczyło skopiowanie po okręgu... o ty leniuchu :];):D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde !!

Świetnie.

Gdybym miał coś takiego robić to chyba zajełoby mi to rok.

Gdybyś mugł zapodać siadke przodu i boku (ale bardziej z przodu) bo chodzi mi o pare szczegułów dotyczących także mojego BMW M3 CLS.

Będe bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale źle sformułowałem zdanie bo mnie chodziło o siatki całego wozu (przód i bok bardziej skierowany ku przodowi bo ja męcze się jeszcze ze zdeżakiem oraz nerkami i innymi).

Bede bardzo wdzięczny i sory za tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam cię za tą felgę, naprawdę :) ja się poddałem przy 5-ciu śrubach w 16-sto ramiennej feldze :( a tobie wyszło to bardzo dobrze, chociaż nie idealnie :) jednak co do siatki całego modelu auta to jest ona dla mnie w niektórych miejscach conajmniej bez sensu :| najprostszy przykład - drzwi, które są podzielone w pionie na kilka segmentów (chodzi mi o siatkę low-poly), a przecież są płaskie, więc zupełnie nie rozumiem tego dzielenia [hmmm] no ale każdy ma swoją technikę, najważniejsze, że ci to dobrze wychodzi :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam cie że grzebiesz sie w takiej gestej siatce :) (tak trzymaj) ;)

 

jedyne co moge poradzić to popraw rowki bo chyba niemają fabrycznej szerokości ;) u Ciebie tak na oko mają z 1 mm ;)

 

pozdro

ps. robisz modele z taką predkością jak ja :>

wiec niejestem sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem co zrób :-) wez poogladaj sobie pracki z cgtalk.com z działu cgchoice gallery i złap inspiracje ;)

a tego BTW to chyba mozesz spisać na straty juz.. wiele wiele autek zniknęło na starcie tutaj :>

chyba że lubisz dręczyć się to kontynuuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara miłość nie rdzewieje - jeśli CUIę to pocieszy to jestem pod wrażeniem takie wykorzystania polymodelingu :) :p Jednak nie am to jak organika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności