Skocz do zawartości

Pojazdy:Porshe Carrera GT MorF vs Demm


MorF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Od razu proszę się nie brechtać jesli idzie o tworców;) W sumie był to pomysł Demm\'a nie moj. Nie chodzi nam o samą bitwe i jej wynik ale niech ta bojka bedzie takim pretekstem mobilizującym oboje nas do pracy. Model: Porshe Carrera GT no i teraz prośba do was czy ma ktos jakies dokladniejsze blueprinty bo ja znalazlem tylko jakie ogolne. Dzięki

 

Ps.Dodam że pomysł zrodził sie podczas pogawedki na klatce schodowej:D mieszkamy 2 piętra od siebie:)

 

Życzcie szczęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie był to pomysł Demm\'a nie moj

 

Czy ja woem czy to był mój pomysł... Powiedziałem tylko: \"a może minibitwa? hehehe\" A ten odrazu wchodzi na forum robi temat i mówi żę to mój pomysł... Ech, co za naród... Ale jeżeli jest już taki temat, to się może w końcu za max\'a wezmę, więc ma to też swoje dobre strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmm planowalem Lotusa Esprint ale nie znalazlem nigdzie dobrych planow. Poza tym Demmawend chcial robic Boxter\'a. A ja nie lubie boxtera ;) No to Carrera GT.

 

Na dzis juz koncze, robie narazie przedni dolny zderzak :D Ide spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie obijacie :] :P

niewiem czego sie boicie ?? przecież ja staraszny niejestem a jak już to przez Loozacka :P

 

narazie powiem tyle na temat pracki rób dalej bo długa droga przed tobą ;)

 

ps. Wiggles sie uczepiłeś focusa wrc :] chyba go bede robił jeszcze niewiem ale jak już to wersje evo03 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejooooooooooo :D:D:D jestem :) sorki, że tak późno, ale w końcu musiałem się wyspać ;) swoją drogą jak będziecie ciągle o mnie pisać w postach (ośmiu się naliczyłem :)) to w końcu na sam widok mojej ksywy będziecie puszczać pięknego, kolorowego (16 milionów kolorów :]) pawia... a tego byśmy nie chcieli :)

dobra, koniec biadolenia...

@Morf

skoro mówisz, że zaczynasz od początku to nie skomentuję tego co do tej pory zrobiłeś tylko poczekam na nowe rendery :)

@Demawend

ładnie, gładko, tak trzymaj [piwo] tylko uważam, że ta linia między miejscem na lampę a wlotem niepotrzebnie się rozdwaja... no i daj chamfer na krawędziach wlotu :)

 

życzę wam obu powodzenia :D [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demawend poradziłeś sobie z printami wkońcu ;)

 

Morf machaj szybciej ten zdeżak bo chce go zobaczyć :)

 

Loozack ty sie tak niechesz bo oni cie wspominali ale napewno nie w pozytywnym znaczeniu ;)( musze cie na gg złapać to ...... hyhyhy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności