Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: City in the clouds by nicponim


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

dobra i tak juz nie bede nic robil chocby i tu cala sterta bledow byla;p Finał pracki i wsio. pozdro!

EDIT- weedlog namowil jednak i troche przod zmienilem,czasu wiecej nie mam by to dopieszczac;/

forumor0.jpg

 

no i troche wieksza wersja(stara bez poprawek) http://img452.imageshack.us/img452/395/erlzootjtiotjotoitotjoiio9.jpg

 

 

nowynt8.th.jpg

doslownie 5 minutowy szkic,co jak mniej wiecej planuje-zmieni sie raczej wszystko- chmury i ich ulozenie,same miasto-teraz to raczej jakas czarna bladzia a nie miasto,tazke wszystko do poprawki:p pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurde a jednak wczoraj leń uderzyl,mimo to troche namazalem- glownie skupilem sie na pierwszym planie,ale teraz sadze ze calkowicie niepotrzebnie:/ za bardzo te postacie beda skupiac wzrok,dam chyba tylko pojedyna postac bez bestii i tyle,prace chcialbym w trojzbiegu,no zobaczymy jak to pojdzie. pozdro!( ps. jak sie robi by rysun pojawil sie pod moim tekstem,taki duzy, bez koniecznosci klikania w link?)

"]updatenj5.jpg

 

EDIT:

a to wersja z ludzikiem- trojzbieg wiec ciezko proporcje wyczuc,licze na wasza pomoc i rady.

"]czlek2oa4.th.jpg

 

EDIT2:

kolor na postaci narazie-plan jest taki ze owa postac zerka na tytulowe miasto w chmurach(pozniej poszerze kadr) Troche kolory chyba za ciemne,ciezko bedzie z nich miasto oswietlic;/

eumiteeer2ll8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumcq8.jpg

mały progess- teraz chcem przystopowac i poczekac na wasze opinie, bo poswiece na cos czas, a okaze sie ze mozna byloby inaczje/lepiej. dzieki za pomoc i korekty. Prace chcialbym utrzymac w klimacie mrocznej fantasy dlatego tak....mrocznie?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipalol-dzieki;]

 

no i ostatni malutki update na dzis(glownie perspektywe poprawialem)-nie bede wchodzil w szczegol,przespie sie z tym i jutro swiezym okiem zerkne jeszcze raz czy warto zabierac sie za detal- pozdro

lastky6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że perspektywa sypie Ci się przy tym podeście na którym stoi ta postać.

 

Kolory są niezłe chociaż osobiście poszedłbym w kierunku magenty ;)..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sypie sie sypie,ale nie przy podescie a przy pierwszym duzym gamoło-budynku,linia horyzontu znajduje sie dokladnie na poziomie podestu tego chlopa. Ale to nie wazne bo zaczynam nowa wizje;p Raczej nie zdaze ale i tak posiedze i kiedys dokoncze prace;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam oklepany;p całe te "city in the clouds" jest oklepane- wiadomo jednemu bedzie sie podobac wczesniejsza,innemu ta, jeszcze innemu zadna..Moim skromnym zdaniem ta praca jest ciekawsze dlatego zostane przy niej;p Nie wiem czy sie wyrobie, moze i nie,bardziej to dla siebie robie niz dla bitwy-bitwa to pretekst by ruszyc leniwe dupsko i porysowac;] Pozdro i dzieki za komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady.

 

Maciek- probowalem z kazdym kolorem tego samochodzika z tylu i kazdy sie odcina jakos,chcialem uniknac odcieni czerwieni i temu pochodnych,ale tylko z takim kolorem wyglada w miare normalnie.; dziob wyostrzony

 

Zmienilem blur na mniejszy i motion, tak czy siak chaos,ale chcem z blurem bo zawsze oddaje choc troche te wrazenie ruchu

 

to chyba finalna wersja- licze na rady,ale takie drobne ,ktore da sie poprawic a nie,ze budynek nie pasuje czy slabo przestrzen sprzedales;p Dzieki i pozdro!

thelastfinalid9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Jedyny mankament to kolor przodu pojazdu. Jakoś słabo to namalowałeś, taki płaski czerwony się zrobił. No i perspektywa troszeczkę się na przodzie przekrzywiła. Duży plus za akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no bo mial byc plaski-jezeli chodzi ci o ten element ze swialtami,bo jezeli o ten od kierownicy do swiatel no to juz nie wiem jak to zrobic- moglem bardziej blyszczace,w sumie wiele moglem ale jakos nie w naturze mi lezy siedzenie nad pracami;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o barwę tego. Położyłeś poprostu jednolity czerwony kolor a lepiej by było rozegrać to podobnie jak tył pojazdu.

Przód, ten ze światłami ma za to troszkę skrzywioną perspektywę.

 

Jako całość bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności