Skocz do zawartości

SCENA 3D: Kolumny


Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tez mi te kolumny nie pasuja poszukaj sobie na google jakies zdjecie kolumny i taka zrob bo takie proste kolumny psuja klimat i wogle widok zmienj tak jak mowi DruG taki widok brzydko wyglada zrob widok tak zeby wygladalo to jak by to czloweik widzial czyli widok zrob na wysokosci oczu jak w grach FPP i odrazu bedzie lepeij dodaj jeszcze jakies obiekty inne np jakies kawalki trawy wychodzace z podloza bo to troche zbyt monnotonne bedzie , moze jakies pochodnie na scianach i jakies posagi stworow obok nich wiesz zeby byl taki klimat starozytny itp kolumny tez zrob troche popekane a nie sterylne a jak chcesz zrobic jakie labirynt to by lepeij sie nadawal z z tych takich krzakow .....no qrde wyleciala mi z glowy ich nazwa ..... :) ooo juz wiem żywopłot i wtedy jeszcze minotaura dodaj (tak jak w legendzie o nici Ariadnej czy jakos tak) i bedzie zajebisty klimat. a wracajac do tematu to gdzies na stronce widzialem ze jest tutek jak zrobic kolumne ale niewiem jak ona wyglada bo jeszcze niezdazylem spojrzec :) to tyle

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewnoe juz lepeij niz na tamtym renderze pracuj dalej aby osciagnac super efekt oby tak dalej

tylko jeszcze dluga droga przed Toba moze zrobsz takie wciecia w niektorych scianach zeby tam bylo miejsce na jakies miecz etarcze itp i jakies posagi przedewszystkim troche zieleni te by sie przydalo aa i jescze mi by w takim klimacie pasowala blyskawic jakas ze podczas burzy jest i inne takei bajerki i poniszcz troche bo jest zbyt sterylnie a swiatlo od ognia to niewim czy dobrze mysle ale mi sie wydaje ze moze byc omni zwykle odpowiednie skonfigurowane ale niesjestem pewny bo nierobilem nigdy jakiegos blasku od ognia albo poprostu efekt glow al niech lepiej Ci Inni doradza bo moze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie sam pomysl podoba.

Ale ja bym to wyolbrzymil stanowczo obnizyl kamere pochodnie zmniejszyl dal tez nizej i wiecej. Tak zeby bylo czuc ogrom tego. To ma przerazac. Nie obraz sie ale jak zobaczylem ostatni render to moglbym stwierdzic ze to moj pokoj gdy jest nie posprzatane i ciemno(gdyby nie ta pochodnia):). Jeszcze jedno czy tam jest wogole jakis sufit????

Pododaj kupe (nie taka kupe:)) kurzu zaciekow na scianach i kolumnach jakas mgielke itd.

 

Zycze powodzenia

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: zastanow sie co ma byc glownym obiektem pracy. Zawsze musi byc cos na czym bedzie monza oko zawiesic. Tymczasem tutaj to wlasciwie mozna zabladzic (chyba ze to o to chodzilo z tym labiryntem:)) wzrokiem, na 1 planie jest podloga.

Co do swiatla to musi byc bardziel zolte, no i niezbedne bedzie GI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności