Skocz do zawartości

ale jazda!!!! (lancer-wyniki)


Lookas

Rekomendowane odpowiedzi

luuuuuuuuuuuuuuuuuuudzie!!!!!!!!!!

Kto to ocenia│!!!! Ktos chyba pomyli│ prace. W Âwietle tego co sie pisa│o w topicu GETTO to jakos dziwie sie!!! Same szczegˇly nie wystarcz▒, Tymbardziej ┐e Âa bardzo naciagane. ChoŠby wycieraczki w tym lancerez sa jakies takie cienkie. Jesli ta praca wygra│a to chyba ocenia│ j▒ slepy z kulawym!!!!! Dziwne mi sie wydaje, ze bardziej realistyczna pracka, wiernirj pokazujaca model ( lancer nie jest a┐ tak pozacinany i konciasty!!!!!!!!!) lepiej oÂwietlona i lepie pomalowana jest na drugim miejsŠu!!!!!

 

 

S│owem, jedna wielka granda!!!!!!

ciekawe, \"wiewiˇr\" jest tu d│u┐e wiec moze \"mu sie nale┐a│o. Ale to po prostu jes smiech na sali:))))))))))

 

dajcie spokˇj. jesli tak ma wygladac bitwa to ja bardzo Przepraszam. Poza tym, kto ocenial te prace????

 

Gorzkie Pozdro

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ech... Jaki by ten sk│ad jury nie by│ - ocena nigdy niebŕdzie obiektywna. Ka┐dy ma swˇj w│asny gust upodobania, oceniaj▒cy mˇg│ widzieŠ wczeÂniejsze prace autora, czy nawet go znaŠ (choŠby tylko przez internet) i te wszystkie elementy wp│ywaj▒ na jego ocenŕ, a on nawet mo┐e o tym nie wiedzieŠ i siŕ tego wypieraŠ.

Tak wiŕc teraz pewnie ten topic rozwinie siŕ (tak s▒dzŕ), gdy┐ ka┐dy kto bŕdzie mia│ co do powiedzenia (negatywnie, czy pozytywnie) - chŕtnie to wyrazi. I w│aÂnie st▒d bŕdzie mo┐na dowiedzieŠ siŕ, ktˇry model rzeczywiÂcie najbardziej siŕ podoba.

 

Tyle chcia│em powiedzieŠ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

No wiec w jury bylem ale tak posrednio ... moj glos nie byl najwazniejszy. Po prostu w tej chwili gdy zaczely sie studia czasu jest mniej :( Zdalem sie na zdanie osob ktore uwazam na grafice znaja sie ...

 

Ale juz pisze ... W jury byl Gotham oraz Zbyszek Lenard. Mysle ze przy ogloszeniu wynikow nie bylo zadnych przekretow. Zadnego z autorow nie znam osobiscie czy bardzo dobrze.

 

Model Tomka wydaje sie byc dokladniejszy.

 

Co ciekawe - przed ogloszeniem wynikow Tomek i Piotrek wyslali swoje Lancery na Raph\'a ... Tam ocenili je tak:

 

Tomek Rozkosz:

 

Hello,

Here is the status of the image(s) you submitted on 9/2:

Image 1: \"mitsubishi lancer wrc 1\" (tomasz_rozkosz_1.jpg)

0 jury member(s) accepted the image.

11 jury member(s) rejected the image.

10 jury member(s) ignored the image.

Image 2: \"mitsubishi lancer wrc 2\" (tomasz_rozkosz_4.jpg)

3 jury member(s) accepted the image.

8 jury member(s) rejected the image.

10 jury member(s) ignored the image.

Image 3: \"mitsubishi lancer wrc 3\" (tomasz_rozkosz_5.jpg)

1 jury member(s) accepted the image.

10 jury member(s) rejected the image.

10 jury member(s) ignored the image.

 

20 3d artists from around the World, members of the site and Raphael Benedet form the jury.

Please, keep in mind that the jury is very strict. Very few images are accepted.

 

=====================

 

Piotr Kosinski:

 

Image 1: \"Alfa Romeo V6\" (ppppp alfa romeo v6.jpg)

0 jury member(s) accepted the image.

13 jury member(s) rejected the image.

8 jury member(s) ignored the image.

Image 2: \"Mitsubishi Lancer EVO VII WRC\" (ppppp lancer EVO VII wrc.jpg)

0 jury member(s) accepted the image.

13 jury member(s) rejected the image.

8 jury member(s) ignored the image.

Image 3: \"Renault Laguna\" (ppppp renault laguna.jpg)

0 jury member(s) accepted the image.

13 jury member(s) rejected the image.

8 jury member(s) ignored the image.

Image 4: \"Toyota Supra\" (ppppp toyota supra.jpg)

1 jury member(s) accepted the image.

12 jury member(s) rejected the image.

8 jury member(s) ignored the image.

 

=======================

 

Tam tez model Tomka zostal oceniony lepiej.

 

Moze faktycznie rozmiarami model Piotrka jest dokladniejszy ale popatrzcie szczegoly (m.in. silnik i wnetrze) u Tomka robi wrazenie. Tak samo teksturowanie u Tomka wydaje sie byc ciut lepsze.

 

pozdrawiam,

Adrian Kajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By│em w sk│adzie jury i moja wycena zgadza siŕ z wynikami, te komentarze jury to s▒ moje komentarze. Wydaje mi siŕ ┐e tam napisa│em dlaczego jest taka kolejnoŠ a nie inna. JeÂli masz jeszcze jakie pytania to mo┐esz je wys│aŠ na mˇj e-mail i nie b│a╝niŠ siŕ pomˇwieniami.

 

W nastŕpnych bitwach (ju┐ na forum) dalej bŕd▒ wybierane 3 najlepsze prace, ale sposˇb siŕ zmieni. Jaki bŕdzie? Jeszcze nie jest ustalone.

 

Co do Raph.com to ostatnio przyjŕty samochˇd jest z 98... Wiŕc raczej wcisn▒Š tam samochˇd jest ciŕ┐ko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrza│em na Raph ok. 130 (wiŕcej mi siŕ nie chcia│o) galerii i znalaz│em nastŕpuj▒ce samochody. Sortowanie by│o wed│ug punktacji, wiŕc to powinny byŠ najlepsze.

 

http://raph.com/3dartists/artgallery/lukasz3.jpg

 

http://raph.com/3dartists/artgallery/diaz3.jpg

 

http://raph.com/3dartists/artgallery/joaquin1.jpg

 

http://raph.com/3dartists/artgallery/joaquin2.jpg

 

http://raph.com/3dartists/artgallery/donald3.jpg

 

http://raph.com/3dartists/artgallery/baiyusong2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie pa˝stwo... Znalaz│e wszystkich. Mi│o jest byŠ wyrŕczonym.

 

David Melchor Diaz

Joaquin Alvarez

Leonardo Paredes

Mike Alkan

Patrick Thomas

Baiyusong

 

A i pamiŕtajcie ┐e 90% tych samochodˇw powsta│a na sprzŕcie wolniejszym od pentium 133...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jestem pod wrazeniem ... ale jesli chodzi o bitwe to musze powiedziec ze \"wiewiˇr\" odwalil kawal dobrej roboty... widzialem te pracke durzo wczesniej zanim zostala ona wystawiona na Raphu i wiem ile pracy zostalo w nia wlozone... w rozmowie Tomek wyjawil mi rowniez metody jakie stosowal (do ujawnienia ich nie zostalem upowazniony wiec ich nie ujawnie) wiem ze sa to metody bardzo pracochlonne ... mozecie potraktowac moja wypowiedz nieco subiektywnie, bo znam Wiewiˇra, ale pierwsza wypowiedz jest ostro przesadzona i ostro nie na miejscu... skoro pan Lookas postawil taka krytyke to niech sie pokusi o wystawienie wlasnego Lancera na galerii i wtedy zobaczymy ... ja wiem swoje i zgodze sie z szanownym jurry z rapha i tym ktore urzedowalo podczas oceny prac na bitwie ... sadze tesh ze znalazlbym czas by wziasc udzial w kolejnym ocenianiu ... jesli to oczywiscie mozliwe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)))

przesadzona:))????????? cˇ┐.............takie jest moje zdanie:))) Lancer jest w toku. Z braku czasu nie dotar│ na Bitwe, ale zareczam, ┐e w galerii sie pojawi. Mo┐e nawet z kilkoma innymi autami:)))) Wtedy bedziemy mogli porozmawiaŠ znˇw. Powtarzam jednak raz jeszcze: Nadmiar badziewnych szczego│ow nie tworzy dobrej grafiki:)) Jesli robisz projekt CAD to szczegˇ│y musza tam byc konkretne. jesli robisz wizualizacje konkretnego obiektu

to wszystko musi byc konkretne a nie prawie konkretne................ a jesli robisz co byle by│o, to jest to po prostu cienkie:)) Wierze, ┐e Tomek w│ozy│ w tego lancera mase roboty. To widac, ale uwazam, ze czegos zabrak│o. Mo┐e zbytnie skupienie na wype│nianiu wnetrza przeszkodzi│o w wywa┐eniu ca│oÂci. W koncu ten Lancer (jego ogˇlna bry│a) nie jest ca│kiem zgodny z orygina│em. Raz jeszcze podkreslam!!! ten Lancer nie jest a┐ tak kanciasty!!!! i to by by│o na tyle

 

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystaw swojego lancera to wtedy stweirdzimy fakty rozpatrzymy za i przeciw i wtedy bedziemy mogli okreslic kto zrobil to lepiej ....ale coz mozna powiedziec jesli \"walczy\" 2 osobnikow z 2 pracami to na jakiej postawie mozna stwierdzic ze jakas 3 osoba o ktorej w danej bitwie nie bylo slychac jest lepsza ... bez urazy ale wydaje mi sie zep probojesz oreagowac ze nie zdazyles z praca ... ale nie przejmuj sie nastepnym razem zdazysh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))))))))))))))))))

Człowieku:))) Niczego nie musze odreagowywac:)) Jesli nie jestes w temacie, to przypomne:)))

 

Uwazam, ze praca Piotra jest lepsza od prac Tomka:)) i że powinna wygrac:)) Uzasadniałem dlaczego we wczesniejszych postach wiec nie bede sie powtarzał:))) A co do mojego udziału w Bitwie, to nie mam żadnego powodu do odreagowywania:))) Miałem inne zajecia a Bitwa nie byłe tym najwazniejszym. Rozróznij wiec wypowiedź dotyczacą wyników i mojego na nie zapatyrwania od żalów na temat mojego uczestnictwa ( badź nie ) w Bitwie. Od poczatku wypowiadam sie nt. prac konkursowych a nie tego co robie (badx zrobiłbym).............mysle, ze to jest chyba zrozumiałe i jasne:))) Czy moze nie..............:)))))))))))))

 

Pozdro

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności