Skocz do zawartości

samochód: BMW E46 Racing Dynamics


turbodiesel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

felgi sa masakryczne :) , ich producent napewno jest z nich zadowlony :) , powiedz w jakim kraju sa tak wspaniale drogi na ktorych mozna korzystac z takich felg :) . Model jest fajny niepodobaja mi sie felgi i przednie okragle wloty niezabardzo pasuja do sylwetki tego modelu ogolnie jest bardzo ladny :) aha i jeszcze jedno czy ta listwa w drzwiach powinna byc pod tkaim kontem ? . Fajna pracka pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele znacznie lepsze...chociaz osobiscie pogrubilbym je troche bo tak to wygladaja troche nie naturalnie. Przyciemnil bym tez troche lakier bo tak to kurcze troche za mocne te odbicia sa. I faktycznie prosimy o renderek bez lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi do wymiany :) zrob grubsze oponki bo to wyglada mi jak kola od wagoniku z pociagu :) ogolnie fajnie popraw felgi zmniejsz je troche daj wiecej gumowej oponki:) ogolnie fajnie no i jeszcze sprawa tej listwy w drzwich taka ma byc?

pozdrawiam model bardzo fajny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik mi się podoba, ale te fele strasznie nie pasują.

Szczególnie z przodu, ta felga jest zdecydowanie za duża. Widać, że chciałeś zrobić duże nisko profilowe opony, ale bez przesady. Dodam jeszcze to oczym piszą moi koledzy: zapodaj wyglad siatki i render bez lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....po czesci to maja oni troche racji, autor nie napisal ani slowa w tym temacie i nie zamiescil ani siatki ani renderka bez materialow.Nie dziwie sie ze niektorzy zaczynaja tak myslec.

Ja tam nie wyrazam swojej opini czy to on to zrobil czy nie.Chociaz przyznam ze jest to troche dziwne...

 

A samochod mi sie nie podoba :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by tomman

Cieciu daj normalsze fele i zapodaj nam z siatką bo ci wcale nie wierzymy żeś sam taki model zrobił. Zrozumiano?! A jak nie to :| [killer]

 

 

\"Cieciu\" moim zdaniem powinno wylecieć z tej wypowiedzi (metodą edycji przez autora)... bo jakos nie bardzo lapie jak wogole mozna kogos wyzywac, nie wazne czy to jego model czy nie;/

troche kultury by sie przydalo chlopie... az przykro...

 

co do sprawy cheatowania to, hmm, interesujaco sie robi...szczerze mowiac mi sie podoba:) ale IMO za szybko padaja za ostre slowa....w koncu nowe fele i ujecie z przodu chlopak zamiescil...

przystopujcie, panowie, bo sie nieprzyjemnie robi... i zeby wyzywac... przeciez jesli On serio zacheatowal to On sie spali nie wy, On se spier... opinie nie wy, wiec po co sie bulwersowac i okazywac brak qltury???;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, troszkę kultury, nawet denerwować się trzeba umieć i robić to na przywoitym (europejskim) poziomie. Ja mogę tylko powiedzieć, że model nie bardzo mi się podoba (o ile to w ogóle intersuje autora) i że lusterka są dziurawe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam.. jezeli nie zamieszcza takiego renderu albo siateczki jak go prosimy moze miec pare skutkow:

-brak umiejetnosci czytania

-brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem

-brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem oraz przetworzeniem danych

-brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem oraz przetworzeniem danych i odpowiedzia na prosby :)

-wyczekuje na odpowiedni moment, wzbudza zainteresowanie topiciem (for u Bobby :D )

a tak serio to dziwi mnie czemu siatka nie jest zamieszczona ........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie. Chyba trochę przeginacie. Najeżdżacie na gościa tylko, dlatego, że nie chce wam siatki pokazać. Jak nie chce to nie musi. Zresztą nie dziwię się, że nie chce, gdyż co poniektórzy traktują tu Go jak jakiegoś półgłówka, który nie rozumie co do niego się pisze. Nie macie żadnych dowodów także odpuśćcie sobie. Nie wierzę w to żeby ktoś był aż takim kretynem żeby umieszczać na forum cudze prace tylko po to żeby potem mieć wątpliwą satysfakcję z czytania opinii na jej temat. Jakby już miał coś takiego robić to by wziął przynajmniej lepszy model. W sieci aż roi się od perfekcyjnie wykonanych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej zakładał już temat, w którym pokazywał ten model z tymże w innym tle i z innym kolorem lakieru (czerwony chyba). Coś tam wtedy pisał, ale czy umieszczał siatki to tego już nie pamiętam.

Zresztą kim ja jestem ?? Jego adwokatem ??

Stwierdziłem jedynie, że nie macie żadnych dowodów i że w takim razie nie wypada oskarżać go o oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh[lol2]

 

Ja myślę, że Mr turbo_diesel może mieć modem, albo nie mieć neta wcale i coś tam sobie w domu dłubie i jak ma okazje to puszcza fotki na forum z niewiadomo skąd. Może być tez taka sytuacja, że rodzice byli na wywiadówce i kompa będzie mógł odpalić dopiero w Boże Narodzenie, gdy pierwsza gwiazdka pojawi się na niebie;)

 

Mnie autko podoba się... Tylko lakier i otoczenie zbyt \"rażące\".

 

Pozdrowienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak jak napisał don_filippo że np. niema chłopak w domu neta i z kafejki puszcza swoje prace. Niewiedzą co mu odpiszecie podesłał jeszcze jednego rendera (bez siatki). Nie mógł przecież wiedzieć, że chcecie od niego akurat siateczki. Nie będzie mu zbyt przyjemnie, kiedy przeczyta sobie wasze ostatnie komentarze.

Poza tym wejdźcie sobie na jego stronę WWW. Jest tam coś na kształt animacji właśnie z jego bmw. Myślę, że przemawia to na jego korzyść. Naprawdę bardzo nieprzyjemnie zrobiło się w tym wątku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by tomman

Cieciu daj normalsze fele i zapodaj nam z siatką bo ci wcale nie wierzymy żeś sam taki model zrobił. Zrozumiano?! A jak nie to :| [killer]

 

Czytając cos takiego zaczynam myslec ze na forum przydałaby sie jakas wstepna selekcja czy cos w tym rodzaju, albo chociaz skrócony kurs dobrych manier

 

Ciekawe zresztą że twórcami takich opini są najczęściej osoby które same nie mają wiele do pokazania napykają sobie kilkanaście postów i wielce obrażone się ulatniają.

 

Watek co prawdę trochę tajemniczy, ale nie rozumiem tego ataku, ktoś znalazł identyczny obrazek w necie? Panie tomman zamiast pokazywac co to nie ty lepiej zajmij sie szukaniem identycznych renderów... Zastanawiam sie czy domniemanie niewinności na tym forum nie funkcjonuje....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Nie wiem czemu wy się wszyscy czepiacie tych felg...a mi jako fanowi tuningu stylistycznego one się bardzo podobaja !! Nowatorskie kształt...aerodynamika...Takie właśnie wykręcone fele :D Można by je jeszcze podrasować :] Jeszcze raz całkowicie was nie rozumiem :)

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na siateczkę low-poly :) no i te koła rzeczywiście możnaby zmniejszyć a opony trochę powiększyć :) reszta wyszła ci bardzo dobrze, pozdrawiam [piwo]

P.S. no i jakbyś zamieścił render auta bez materiałów (czyli zwykły, szary standard) to byłoby super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności