Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: "city in the clouds" z dzordankiem


Dzordan

Rekomendowane odpowiedzi

to ja pobawie sie tez.

 

moja (arcy genialna koncepcja :P) wyglada tak:

CI w statkach(pod mostkiem) to odwiedzaja przypadkowo to miasto, pewnei z kursu zboczyli albo przejazdem. A ten brzydal na dole po lewej to sie zastanawia co oni k.... tu szukaja :)

 

 

Oto wersja najnowsza

tyt55.jpg

 

 

prosic by napisac

1. cosie podobac i dlaczego

2. cosie nei podobac i dlaczego

3. pomysła/ podopwiedzi/sugesie

 

dziekowac

 

ps.jak sie daje taki ładny miniobrazek przed tytułem w forum jak inni maja :) ?

ps2. Dzieki za pomoc z tym miniobrazkiem!!!!.

ps3. przez te 3 lata noeobecnosci to ja... zapomniałem wsio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki MAnt.... za sugestie :D bardzo dobra

Jak wgram update to poprosze CIe o kolejna pomoc. inni mnie tu chyba nie lubia ;)

 

W pierwszym poscie bede dawał najnowsza wersje (tak jak regulamin nakazuje)

Kolejne fazy

faza1

tyt01.jpg

Faza2

tyt02.jpg

faza3

tyt033.jpg

faza4..... drobne korekcje

tyt44.jpg

tyt444.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silne promienie świetlne zostawiłbym na koniec, gdy większość już będziesz miał skończone... ale ja spłaszczam często warstwy... rysując je teraz będziesz musiał raczej do końca trzymać je na oddzielnej.

 

Co do reszty światła... na tym nibymoście widać perspektywę powietrzną... jednak na kościele jest ona lekko zaburzona... powinieneś albo zmniejszyć lekko kontrasty na budynku i skale, albo podciągnąć na moście.

 

Pozatym te silne promienie słoneczne prześwitujące przez most sugerowałyby silniejsze oświetlenie kościoła i skały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz popracowac nad drugim planem, kosciol ma cos nie tak z perspektywa, ta dolna czesc - te skaly to moznaby jakies foremniejsze zrobic :) a nie takie kluchy. latajaca wyspa daleko w tle niech nie styka sie z tymi statuami :) no i cos bym zrobil z kadrem, albo wydluz albo rozszerz do jakiegos sensownego ratio. na razie tyle, ide spac :) jak mi przesylasz PM'a to masz bez ogrodek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne,ciekawe kolorki,ladne ujecie, jedno czepialstwo-ten budynek znajdujacy sie na koncu tego mostko-czegos, powinnien byc bardziej oswietlony-nawet jezeli strona ktora my widzimy nie jest skierowana w strumien swiatla,to mimo wszystko na brzegach powinno blyskac i jarzyc sie od tych promieni.

 

PS. troche taki alwaro jestes patrze, lubisz sie wyrozniac hem? Miniaturka błyskotka,nazwa tematu tez sie wyrozniac musi... Czekam na final pracy ktora tez znacznie wyrozni sie na tle innych;] pozdro amigo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wydaje mi sie ze lepiej wygladaloby gdybys tam za tym pseudo kosciolkiem rzucil jakies domko-podobne cos w sporej liczbie,zaniakajace w przestrzeni, jednym slowem zeby to bylo miasto,zapchac troche ten obrazek,bo teraz to takie pustki.

 

Ale i tak fajna pracka,troche cukierkowe kolory ale spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności