Skocz do zawartości

Wizualka: domek


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mo narazie to calkiem niezle sie prezentuje jak widac , starasz sie o szczególy to fajnie , pracuj tak dalej pracuj a wyniki beda wielkie :D powodzenia i tak odemnie to garaz jak mniemam to moglby byc nie co blizej :D ale to twój projekt trzymaj sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys uslyszalem od osoby, ktora z palcem w ***** robi z grafika dowlolne widzimisie i zadna rzecz nie jest dla niej wyzwaniem, poradzila mi zeby nie uzywac boleana do wycinania obiekow bo strasznie niszczy siatke, i wiecie co nie jestem swietny ale nauczylem sie dzieki temu wiele najrozmaitszych sztuczek, ktore polecam wielu osobom dopero zaczynajaca [race w 3d.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

A, bo dorwałem robotę z nimi :) A co do booleana - właśnie, trzeba wiedzieć kiedy go używać, bo fakt, ze niszczy siatkę, ale za to niewymiernie przyspiesza pracę!! A tak btw. projekcik ma być gotowy w sobotę rano, więc trzeba się pospieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajny domek, podobny postawil sobie moj braciszek tyle ze z jednego rogu, mniej wiecej gdzie twoje drzwi wejsciowe jest dobudowany salon w ksztalcie 8-io boku polaczony z kuchnia i pokojem wewnatrz, ehh jak ja bym chcial miec taka chalupke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz M@ti nie wolno się spóźniać:D Pracuj dalej, lubię domki. Okna dużo lepsze niż w poprzednim projekcie, no i drzwi bardzo fajne, a ta złota klamka poprostu mnie dobiła:D

Popracuj jednak nad kolorami i teksturami. Troszkę to traci na wyrazie.

P.S. Zapomniałem dodać, że nie widać rynien 8-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki wyszły ci bardzo fajnie :). Gorzej z otoczeniem. Jest trochę za ubogie.

Drugim problemem są tekstury które nie wyszły zbyt przekonywująco. Tyczy się to głównie trawnika, piasku i asfaltu. Pomijam już fakt, że widać wyraźnie jak się powtarzają (trzeba było je wymieszać jakimś fraktalem).

Trzecia moja uwaga tyczy się ustawienia kamery. Wydaje mi się, że powinna być ona na wysokości oczu. Po pierwsze nie wyglądało by to wtedy jak makieta, a po drugie można by było uzyskać ciekawszy efekt.

Szkoda, że już skończyłeś pracę nad tą sceną.

 

Ps. Mógłbyś jeszcze trochę \"ściągnąć\" tych kolorów w photoshopie bo aktualnie są one troszkę zbyt wyraziste (pstrokate).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówka jest zdecydowanie za duża, a pozatym komin jest chyba trochę za krótki. Tzn: jeśli nie będzie wystawał ponad górną krawędź dachu, to w tym domu się będzie można udusić, gdyż nie będzie tzw. \"ciągu\". Szkoda że już skończyłeś pracę. Mógłbyś jeszcze poprawić otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati. a po co taki kaszan wogole pokazujesz

zobacz jak to wyglada.. i o brazilem liczone !!

takie rzeczy sie robi pod klienta i tylko dla jego oczu

nie warto sie czyms takim chwalic

bo pomysle ze lepiej nie potrafisz

 

:)

 

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe.. no niestety fotek masz rację ;(

Kasznka wyszła straszna, bo robiłem w sumie 4-5 dni (z jednodniowymi przerwami) po godzince-dwie dziennie... parametry skopane, tekstury do du*y... ech...

Ale ja się tym nie chwaliłem tylko sobie zrobiłem po prostu WIPka, żeby koś mógł wychwytywać błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności