Skocz do zawartości

Projekt stronki o tematyce RPG


Ufooox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To ja moze dodam od siebie :).

 

- przedewszystkim jak robisz projekty :) to proponuje zeby od razu robic je w rozdzielczosci takiej jaka ma byc strona (czyli najczesciej jest to 1024x768). Czemu ? Odpowiedz jest prosta :). Projekt ma pokazac jak ta strona bedzie wygladac a jak pokazesz w innych rozmiarach to momentalnie inaczje sie patrzy na ta strone :). Po drugie jak ci cos wyjdzie to nie bedziesz musial dodatkowo kombinowac z rozmiarem strony przerabianiem tego tylko juz bedziesz mial gotowe :P.

 

Co do samego laya to ogolnie jest dosc skromy. Kolorystycznie mi sie nie podoba. Nie oddaje klimatu Baldura, bardziej pasuje do Diablo.

 

Co do czcionki to jak uzywasz Verdany (z tego co widze) i chcesz zeby wygladalo tak jak w necie to ustaw w panelu czcionek zamiast smooth na none

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Bremen

To ja moze dodam od siebie :).

 

- przedewszystkim jak robisz projekty :) to proponuje zeby od razu robic je w rozdzielczosci takiej jaka ma byc strona (czyli najczesciej jest to 1024x768). Czemu ? Odpowiedz jest prosta :). Projekt ma pokazac jak ta strona bedzie wygladac a jak pokazesz w innych rozmiarach to momentalnie inaczje sie patrzy na ta strone :).

 

Nie zgodze sie z kolega co do wielkosci rozdzialki .. 1024x768 .. jest dalej malo popularna w polsce rozdzielczoscia .. bardzo czesto uzywa sie 800x600 w najrozniejszych bioorach i firmach . najlepiej jest robic strone wlasnie w 800x600 przy rozdzialkach wyzszych od 1024x768 dalej strona bedzie czytelna a na 800x600 nie bedzie wychodzic poza okno.

przyklad zeby nie byc goloslownym ..

http://www.banshee.metal.pl

Strona robiona przezemnie wlasnie pod 800x600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ... co do rozdzielczosci nie zgodze sie ...

 

swietnie to przedstawiaja statystyki gemiusa. 800x600 odchodzi w niepamiec. Malo kto teraz jej uzywa. Standard to monitory 17 o min. rodzielczosci 1024x764.

 

1 1024x768 3417727 59.0%

2 800x600 2000183 34.5%

3 1280x1024 298225 5.1%

 

wiecej na ranking.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli by ten obraz wysrodkowac ostatnio mam manie stron nie rozciagnietej po calosci a takiej w srodeczku szczerze mowiac nie sprawdzalem innych rozdzielczosci ja mam 1024x768 i jestem zadowolony

 

Ps: paska do przesowania nie bedzie, pozatym odgrzewacie strare kluchy ale dobra :D

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem kompa pracującego w 800x600. Większość osób pracuje w 1024x768, a w mojej 30 osobowej klasie przynajmniej 4 sa (w tym ja:]) w 1280x1024. Wydaj mi się, że nie ma sensu robić stronki na taką już prawie zapomnianą rozdziałke...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy rozdzielczosci i na moim moniutorku 1280x1024 ikony wykladaja jak glowki od szpilek, zreszta juz mowilem strona ma byc wysrodkowana a dokola czarne tlo typowa strona klanu/informacyjna/fana nastepnym razem bedzie w 1024x768

 

pozdro

mw4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności