Skocz do zawartości

Fotografia: Wiggles


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam pare zdjec, do tej pory publikowalem je w WiP ale teraz bede zamieszczal tutaj. Z gory przepraszam jesli jakies zdjecie juz pojawilo sie w WIP, ale nie pamietam dokladnie co publikowalem ;)

 

cukierkowo:

460824.jpg

 

pod napięciem:

347138.jpg

 

Syberia:

666251.jpg

 

high hopes:

627783.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie się najbardziej podoba trzecie i czwarte, co do widoku słupów elektrycznych to dośc ich mam koło domu i doprawdy nie stanowią dla mnie specjlanie ciekawego krajobrazu, szczególnie że cały krajobraz wokół szpecą. No cóż, takie są uroki mieszkania nieopodal rozdzielni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również podoba się zdjęcie 2 i 3. czawrte natomiast było by fajne gdybyś przesuną nieco kadr, tak aby nada zdjęciu symetrii(poPSuj trochękadr to może też to zobaczysz)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie faktycznie jest cukierkowe, ale zbyt jasne i wcale nie kojące. Ot, sobie kadr flory i fauny słonecznego dnia. ;-)

W drugim podoba mi się aranżacja, kolory, szczególnie ciemniejące niebo na górze. Ciekawie też wygląda słup, ale z drugiej strony.. nic się nie dzieje.

Natomiast Syberia jest i tajemnicza i fajnie stonowana i całościowo mi się podoba.

Ostatnie mimo że pionowy kadr - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia fotografia była by ciekawa gdyby nie centralna kompozycja. Spróbuj wywalić 3/4 nieba, które jest białą, wypaloną plamą i psuje zdjęcie.

 

Tory, postać, 1/4 nieba (tak nieco ponad linię drzew) i będzie superos

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek- ostatnia fota byla totalnym spontanem, niepozowana, mial byc kadr poziomy ale nie bardzo widzialem potem jak to skadrowac i pociac zostal wiec pionowy. Co do nieba- to nie przepalenia tylko cholerna mgla ;) meczylem sie z nia jak nie wiem. Nie chce kadrowac zdjecia bo poucinam slupy i popsuje cala kompozycje.

 

Lukas8410- mam tez na codzien te slupy i klimaty industrialne ale je uwielbiam hehe ;)

 

dzieki za komenty

 

edit: jak kogos interesuje wiecej moich zdjec to tutaj link do galerii na digarcie http://wigglesfr.digart.pl/digarty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności