Skocz do zawartości

Minibitwa 11: czajniz łorior (oO) KONIEC


Shalivan

Rekomendowane odpowiedzi

Hejah w przerwie od fizyki zaczołem modzić i kmnić z tym czymś. Narazie to jest połączenie chińskiego wieśniaka i japońskiego wojownika :P. Jak zrobie to powiem dokłądnie co to jest, bo koncepcje w czasie sie nawijają.

 

Najogólniej chodziło żeby to coś miało jak najwięcej szmat na sobie :) i sie miesciło w limicie :). Jak ładnie skomentujecie to otexturuje :P

chineseqlo6.jpg

 

:) mam nadzieje że bitwa sie nie skończyła jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nom, jakby opuścił ręce wzdłuż tułowia to sięgały by mu do kostek ;)

A nie chcę mówić czemu faceci robią tak wielkie miecze swoim postaciom hjehje :D

 

Z tym mieczem to żart, ręce bym poprawił, a tak ogólnie to wygląda to na bardzo detaliczny model jak na 360 tris... Wyciągnełeś limit na maxa, oby tak dalej :)

 

pozdro Shali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha ma ten minus że zajmuje sporo miejsca na teksturze, a przy 128x128 trzeba już się z tym mocno liczyć - żeby miecz był mieczem a nie zbitkiem piskeli w kształcie piły ;)

 

Tak więc przemyśl sprawę, zostało Ci jeszcze trochę trisów, więc nie musisz aż tak oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że skończyłem jak Shogun mi poskłada te wszystkie gify w 1 to je tu umieszcze. Bo niestety tylko maxa i szopa mam na kompie aktualnie. Już widze pare niedociągnięc np twarz słabo na texturce wyszła ale niestety czasu nie starcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności