Skocz do zawartości

Brazil vs Virtuallight vs VRay vs ....


GrafMax

Rekomendowane odpowiedzi

CzeŠ. Jestem w trakcie realizacji ma│ego projektu tj. filmu animowanego i przyszed│ czas na texturowanie obiektˇw. Problem w tym, ┐e nie wiem jaki renderer wybraŠ. Ostatnimi czasy bardzo przekona│em siŕ do Brazila. Niestety mam problem taki sam jak wielu z was zapewne - dostŕp do pe│nej wersji w ktˇrej da│oby siŕ zrobiŠ co sensownego. Wiem, ┐e jest ju┐ Brazil 1.0 razem z crackiem, ale on nie dzia│a pod MAX r3, a ja w│aÂnie takiego u┐ywam (na nowsze wersje sprzŕt mi nie pozwala :(). Nie wie kto gdzie mo┐na zdobyŠ Brazila pod MAX r3?? A mo┐e jakie alternatywne renderery? Prˇbowa│em zainstalowaŠ VirtualLight, ale mam z tym problemy. Vray Free te┐ nie jest chyba pod r3. Czy kto mo┐ŕ mi pomˇc?? A tak wogˇle, to jaki waszym zdaniem jest najlepszy renderer (pod MAX R3)? (sorry, pewnie nie jestem pierwszy ktˇry zadaje takie pytania, ale to jest naprawdŕ wa┐ne, bo stan▒│em w miejscu z robot▒)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Duuuuuużo szybszy!

Poza tym, brazil wbrew pozorom nie jest taki strasznie wolny - jak nawalisz różnych niepotrzebnych opcji to będzie muliło strasznie, ale z reguły do uzyskania genialnych renderów wiele nie jest potrzebne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności