Skocz do zawartości

Minibitwa nr 12: Kupa Złomu


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie celem będzie wymodelowanie czegoś co można by było nazwać "kupą złomu". Czy to będzie stary samochód, rozbity helikopter, gigantczny robot czy stara platforma wiernicza to już zależy od was. Temat możecie naginać w każdy możliwy sposób, ale pamiętajcie że np. nowiutkie porshe ciężko kupą złomu nazwać ;)

 

 

 

Limity jakie proponuję to:

5000 tris

1024x1024 textura

(diff, normal, specular, alpha)

 

Termin - do 15 marca

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ziomuś ja bym polemizował nad wybranym tematem.

 

Mało będzie uczestników bitwy jeżeli patrząc na temat nie będą mieli pojęcia co wymodelować...

 

Im więcej trzeba myśleć tym mniej się ludziom chce modelować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybysz -> nom imho złom to złom, metal musi być - w każdej formie ale zawsze metal. Ale z drugiej strony jak z ruin by wystawało jakieś mega metalowe rusztowanie - szkielet budowli to imho byłoby już gites :)

 

Cruzh3r -> To trochę tak na dwoje babka wróżyła. Ostatni temat nie był do końca sprecyzowany a ludzie porobili pracki. Mogłem zarzucić temat "stary samochód" albo "popsuty robot" ale wtedy ludzie od enviro by narzekali że organika a organiczni że nieorganika, a tak każdy może sobie wymyśleć to co by mu pasowało.

 

Shalivan -> nom, go go go! :)

 

Adreni -> jw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo - no gify dobre są :)

Chyba już większość się nauczyła je robić - z konieczności (w tym ja :P) Więc jak chcecie to zapodawajcie - dla mnie to dodatkowy plus jak mogę obejrzeć model z każdej strony no i pracka ciekawiej wtedy wygląda niż na statycznych obrazkach. Tak ja Buneq zauważył trzeba jednak zachować pewien umiar, żeby się nie ładowało niewiadomo ile... To chyba każdy rozumie i sam sobie założy ile takie coś może być ładowane, jaka rozdziałka, ile klatek itp.

 

chveti - nie bardzo rozumiem? No raczej wyłącznie linkowane z zewnątrz, np. z imageshack.us, no jak wiadomo załączniki na forum wyświetlają się jako miniaturki a nie full obrazki.

 

Radzisz - AWW YEAHH - taki kurczak może naprawdę super wyjść, świetny pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeszcze jedna sprawa. Statyczne też muszą być coby do podsumowania bitwy je wcisnąć. Jak pewnie niektórzy zauważyli aby obrazki nie poznikały w przyszłości, Klicek wrzuca je na jakiś swój serwer a gify żrą miejsce i transfer. A i z uploadem czasem może być problem. Więc może gify to dla chętnych raczej...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, chodzi o predkosc wczytywania sie tych obrazków gifowych, gdyby ich wielkosc nie przekraczała 500 kb to było by super, moglbym je wrzucac do siebie, niestety wczesniej było tak ze jak zebrałem wszystko dochodzilo to do 25-30 mb, gdybym wrzucił to wszystko w watek, to ludzie z laczem 128 (a takie własnie mam i pewno kilka osob z takim laczem tez by sie znalazla) by zwariowała gdyby miała czekac godzine na otworzenie sie obrazkow :D

 

Ale spoko załozyłem nowe ftp 200 mb,bo na tamtych sie miejsce skonczylo prawie, wiec spokojnie mozemy poszalec :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

e to ja tez sobie zarezrwuje miejsce :), juz od dawna chodzi za mną zrobienie totlanego wraczyska samochodowego, pytanie czy koncept ma być własny czy tez moze to być zainspirowane fotką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept własny, zainspirowany fotką, ukradziony, jaki bądź ;)

 

Faktycznie uczestników jakoś nie widać :/ Sam do egzaminu nic nie zrobię, ale może ludzie napiszą czemu nie chcą startować w bitwie :) Czy temat nie pasuje czy limity nie takie? Zawsze można to zmienić lub ewentualnie będzie nauczka na przyszłość :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności