Skocz do zawartości

Minibitwa12: starship crash


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej glowie powstalo dzis cos takiego...ale napewno cos jeszcze bedie porpawione! naszczescie duzy limit jest poly to moze uda sie zeby wyszło tak jak ma!:) Wybaczcie ....ale w 2d jestem lichy!:)

conceptce0.th.jpg

 

 

dodam tylko ze scenka ma przedstawiac statek wity w ziemie...neiw iem co za tym statkiem...myslalem zeby jakis wiezowiec rozwalony ale sam nie wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hahaha...no bo tylko chyba ja wiem o co dokladnie mi chodzi!:)Chociaz tez nie do konca!:)na gorze masz przedstawione jak bedize moze wygladac!:) na dole po prawej koncept statku po lewej podpis i jakies bazgrołki!:))modelik ktory zrobilem wczoraj ma 800 trisow...i teraz rozmyslam co mu dorobic jeszcze!:)

 

crashyu2.th.jpg

 

EDIT 20.02.2007:

nikt sie nie rusza...a mnie terminy gonia pracy lic!:P wiec ostro za robote sie biore! najgorsze ze napewno nie wykozystam calego limitu poly! wg mnie jest strasznie duzy ...no ale!

conceptoj0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie przejmuj się limitem. Rób tak, żeby przede wszystkim Tobie pasowało. A to że na koniec zostanie Ci 1-2 tysiące, to żaden problem. Uważam że lepiej nie wykorzystać całości limitu, niż zmuszać się i na siłę wciskać dodatkowe trisy. Ostatnia bitwa pokazała, że żeby stworzyć naprawdę fajny model, wcale nie trzeba użyć tysięcy trójkątów. Wystarczy dobry pomysł i sumienna praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ma rację, ale celem limitu jest wykorzystanie go nie tyle w celu zaimponowania ilością, tylko do uzyskania wiekszej dokładnoiści bryły. Przyznaję, że do oddania charakteru modelu nie trzeba wielu trisów, ale detale juz wymuszają ich namnożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, fakt faktem że ideałem jest kiedy dostając limit np. 1k kończy się z modelem 900 - 999 tris. Za normę przyjmuję się wachnięcie rzędu 10% wielkości modelu. Cała sztuka żeby zrobić model na tyle duży na ile pozwala gra, ale żeby żaden tris się nie marnował i każdy dodawał trochę detalu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami..ale przyznam sie szczeze ze ja juz nei wiem co mam tu dodac!:) jeszcze napewno zrobie wnetrze! jak narazie to tyle zrobione dzisaij! calosc troche ponad 1500 poly jutro przyjdzie czas na demolke!:)conceptww7.th.jpg....zacznijcie komentowac model a nie polycount!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, a czy przypadkiem nie jest on zbyt nienaruszony jak na taką kolizję? Wygląda jakby nadawał się do wyciągniecia i dalszego lotu po drobnej kosmetyce lakieru. A tymczasem to ma być ZŁOM!. Pognieć go, porozwalaj dziobek, połam skrzydła, rozsyp części wokół... Zobaczysz, że jeszcze Ci trisów zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano rzeczywiście jak sie przyjrzeć to wygląda jak statek wbity w ziemie ale zeby sie zaraz załamywać ?! Bruneq nie wszystko sie odrazu udaje, posiedzisz troszke dluzej nad tym i bedzie dobrze :D nie zalamuj sie :D nie no joke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności