Skocz do zawartości

SCENA 3D: Miasto


Petrov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakoś mi sie nie chce wierzyć że to Twoja pierwsza pracka w maxie no ale skoro tak twierdzisz.

Pewnie, że warto kończyć (z maxem jak z kobietą [lol2] zacząłeś to nie przerywaj przy końcu :P) Chciałbym zobaczyć te animke wiec mam nadzieje, że ją nam pokarzesz.

Jak narazie mnie sie podoba to co widze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy klimacik ale czego w tej pracce brakuje jest futuryzm niewime moze sie myle ale dlamnie troszke za zywo tam jest na na przyszlosc -przyszlosc raczej sie kojarzy nowoscia a jak i nowosc to kosztem czegos , :) jakis mroczny klimacik bym zaimpletowal w ta pracke ogolnie bardzo mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ogólną sugestią juz pracuje nad mgłą i jakimś ruchem w tle (pare latjących pojazdów). Ponieważ pojawiły sie drobne wątpliwości co do mojego \"slicznego\" stateczku (to nie samochód) zamieszczam jego wstępne rendery. Aha, a lądowisko jest jeszcze nieoteksturowane, dlatego tak badziewnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wieże. Możę pierwsza w maxie, a przedtem siedziłeś w Mayi? Albo w lightwavie?. A może pierwsza w maxie 6? [rotfl] A tak na serio, to kiedy zacząłeś się bawić w maxie?? Bo pracka bardzo gitez jak na razie. Podoba mi się ten glow w silnkach. Taki... fajny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...niedowiarki :) W Maksie to pierwsza scenka, którą zdecydowalem się dokończyć. Wcześniej bawiłem sie trochę LightWave\'em, a w zamierzchłych czasach jeszcze dosowym 3DS. Ale od 2 miesięcy katuje non stop Maxa i po przerobieniu kilku tutoriali stwierdziłem, ze mogę cos na forum pokazać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła \"pierwsza\" pracka. W mieście przydały by się jakieś reklamy na budynkach. Chyba, że to jest miasto komunistyczne i coś takiego jak wolny rynek tam nie istnieje. Wtedy możesz zamieścić bilboardy nawołujące do pracy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle ci to wyszło

 

ja bym dodał jeszcze kilka latających statków a co do nieba to bym walną taką ogromną błękitną planete (tak wielką żeby na połowie nieba zmieścić tylko małą jej część)

naoglądałem się takich ładnych ujęć w grze O.R.B. (out-world resource base) polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te inne pojazdy w tle moglbys porozmieszczac w takich pasmach/ arteriach - zeby wygladalo na zorganizowany ruch - takie obiekty widoczne z daleka nie musza byc skomplikowane wiec mozesz ich duzo nawsadzac :)

 

ps. super ci to idzie - fajnie trzyma klimat

a ta mgla w odcieniu sepii tez jest wypas - jak juz ktos wspomnial - planeta (albo ksiezyc) w tle bylby dobrym pomyslem (albo chociaz jakies zachodzace slonce)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podłożyłem w tle planetkę i zmieniłem pare drobiazgów, ale ponieważ nie mam ostatnio czasu, więc wyszło gorzej niż poprzednia wersja :( W każdym razie uwzględnie wszystkie życzenia(szczególnie to z reklamą max3d.pl :D) jak tylko złapie wolną chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności