Skocz do zawartości

WIELKI PROBLEM !!! POMOCY !!!


Charzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dosc duzy problem z aplikacja Max\'a. Gdy uruchomie komputer wszystko chodzi

piejnie jak mazenie, ale gdy uruchomie max\'a to w \"Menageru zadan windows\" (Ctrl+Alt+Del) Procen WINLOGON.EXE zaczyna szalec (uczycie procesora wacha sie od 0% do 100%) i wszystko

sie tnie, prawie nic nie moge zrobic. Jak wylacze max\'a to dalej sie tnie. Reinstalacja

max\'a nie pomogla. Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

też coś takiego miałem, tyle że u mnie szalały różne programy na zmianę (raz uzycie procesora przez GaduGadu wyniosło 92% :o), ale niestety dopiero reinsatalacja systemu mi pomogła, chociaz może wystarczy jakiś dobry program anty-wirusowy... [hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem moze lezec w tym, ze WINLOGON.EXE ma zazwyczaj domyslnie ustawiony priorytet \"wysoki\" a max domyslnie dziala z priorytetem \"normalnym\" Rozwiazaniem moze byc zmiana priorytetu WINLOGON.EXE na \"normalny\" i (lub) zwiekszenie priorytetu procesu max\'a.....aby to zrobic w Menadzerze zadan Windows klikasz na interesujacym Cie procesie prawym klawiszem myszy i tam juz wszystko widac :D Po skonczonej zabawie z 3D proponuje na wszelki wypadek wrocic do ustawien poczatkowych Oczywiscie dotyczy to wszystko Windowsa XP.......

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rantosiewicz

Kliknij na http://support.autodesk.com/getDoc.asp?id=DL402225

 

pod tym adresem znajdziesz rozwiązanie problemu. Po sciągnięciu nakładki zainstaluj ją i problem z glowy. Miałem to samo i pomogło w 101%. Winlogon uspokoił się. jak wnioskuję główną przyczyną była cdilla (zarządzanie licencją). Po zainstalowaniu i zrestartowaniu komputera nie trzeba nic więcej robić tylko pracować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności