Skocz do zawartości

Monitor do 900zł (19\")


kross12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

żaden... :) osobiscie poradzilbym zebys jednak zebral jeszcze troszke pieniazkow bo potem i tak wlozysz w okuliste :D

pozdrawiam

(baaardzo dobra 19\" - samsung syncmaster 955NF !! 110MHz i kineskop Mitsubishi widzialem takiego za 1400 lepszego w tej cenie nie dostaniesz nie ma szans, choc sam mam inny hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor 19\'\' który ja planuję kupić (polecony przez znajomego grafika - on kupuje 22\'\' :] ) kosztuję ponad 1800 zł. To jest dwa razy drożej więc faktycznie tak jak napisał Quadysz, chyba nie ma co oczekwać jakości pozwalającej na wygodną pracę po takim przedziale cenowym, jaki podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coz to takiego bylo bacry? eizo, soniacz? kross -czasem maniacy przy kasie po roku wymieniaja monitory, gdyz jak jest pospolicie wiadomo monitory sie wypalaja :) (ale nie poroku hihi) wiec jak sie zalapiesz na okazje to mozesz cos fajnego dostac, ale nadal 900 to za malo :|

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z wlasnych doswiadczen odradzilbym ci kupowanie belinei ale ja mialem monitor tej firmy baardzo dawno wiec moze cos sie zmienilo, anyway jezeli masz taka mozliwosc zobacz jak wyglada obraz monitorow podlaczonych do komputera, idealnie gdybys podlaczyl do swojego kompa ale za duzo wymagac od zycia nie mozna :) chodzi o sprawdzenie ostrosci obrazu, mozliwych znieksztalcen, przebarwien, rozmyc w rogach etc i wybierz taki ktory przy najbardziej optymalnej rozdzielczosci (1280x1024 85Hz) i odswierzaniu wyglada najlepiej

a odpowiadajac bezposrednio na twoje pytanie czy lepiej syfna 19 czy lepsza 17 ja bym kupil 17 ale szczerze mowiac teraz sie przyzwyczailem do 19 i na mniejszym nie moge :)

pozdrawia

ps

ale sie rozgadalem mam nadzieje ze cos z tego zrozumiales :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności