Skocz do zawartości

Bitwa 2D: bo małe jest piękne . . .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zmagań bitewnych wiele za mną, :cool: może tym razem uda się to doprowadzić do końca, ale zobaczymy.

 

Temat: ... bo małe jest piękne ...

 

Będzie to opowieść o małej dziewczynce i jej dwójce małych, "bezbronnych" przyjaciół ;).

Taki mi się właśnie motyw po głowie kotłuje, po przeczytaniu tematu :], a mając w domu 2-kę podrostków to pierwsze co mi się na myśl rzuciło.

 

bra na razie tyle . . . temat zaklepany :]

 

Pozdrawiam i

Powodzenia Wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

może tym razem uda się to doprowadzić do końca, ale zobaczymy.

 

 

Oj a furteczkę kolega sobie od razu zostawia coby nie dokończyć pracy.

W każdym razie życzę powodzenia(czytaj:ukończenia)pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wpraweczka była czas opowieść snuć.

Zanim pamiętam i mam chwilę wolną

 

Trójka małych bohaterów, "emigrantów" z innego świata, baśni i itp. trafiła na Nowojorską ulicę, American Dream w ich wykonaniu.

Scena: lata 30, itp . . . maluchy na chodniku, EMI gra na jakimś instrumencie, królik :D, oraz najmniejszy kompan chomik ;]. . .

 

UWAGA. Nadużywanie kreskówek wiąże się z ryzykiem wystąpienia szkód zdrowotnych, zarówno somatycznych, jak i psychologicznych.

 

taka notka sytuacyjna pod szkic,

b001bsg9.jpg

i koncept Emi,

b001cun5.jpg

 

Pozdrawiam

i dzinks za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królik - zupełnie jakby ktoś mu na "ogonek" nadepnął ;) Rozumiem, że jego mimika odzwierciedla uczucia towarzyszace płynacej muzyce ;) Coś mi się wydaje, że wyjdzie z tego zabawna ilustracja. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzinks, może w weekenda spadnie scenka o ile czas pozwoli (masa roboty niestety) i w końcu uda mi się wybrać odpowiednią kompozycję, scenę bo sporo problemów mam nad pokazaniem tego w taki sposób jaki by najbardziej mi odpowiadał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności