Skocz do zawartości

Bitwa 3D: PEACE!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm w sumie to takie dopisanie filozofii troche z tym piwem, temat nieczytelnym sie byc zdaje...mysle ze po prostu szukasz pretekstu aby wymodelowac krasnoluda i juz :D....ale mozna wiec dajesz dajesz. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm w sumie to takie dopisanie filozofii troche z tym piwem, temat nieczytelnym sie byc zdaje...mysle ze po prostu szukasz pretekstu aby wymodelowac krasnoluda i juz :D....ale mozna wiec dajesz dajesz. Powodzenia

 

hehe! no coz, to krasnolud i oni sa mali :) poza tym temat nie mowi specyficznie, ze musze cos bardzo malutkiego wymodelowac - jest dosc szeroki w interpretacji i regulamin go nie ograniczyl... :p

 

Pionier - aww! Dzieki wielkie za mile slowa!

 

KoMic - dzieki!

 

satanicus1991 - LOL... to chelm ma byc :p i cholipka nie psoj nastroju - wiem, ze czas goni ;) Dzieki za wizyte.

 

fikolek - mam nadzieje, i dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept jest fajny bo oddaje klimat postaci.

CO do tematu zgadzam się z tobą, że jest na tyle otwarty, że wszystko właściwie można pokazać - tylko trzeba użyć właściwej perspektywy :D hehe

 

Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze to...szukałeś pretekstu żeby zrobić krasnoluda to dorzuć jeszcze padłego smoka, na którym ów krasnolud mógł by ten toast wznosić. Doda to odpowiedniej skali i miodności..bo i pracy też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept jest fajny bo oddaje klimat postaci.

CO do tematu zgadzam się z tobą, że jest na tyle otwarty, że wszystko właściwie można pokazać - tylko trzeba użyć właściwej perspektywy :D hehe

 

Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze to...szukałeś pretekstu żeby zrobić krasnoluda to dorzuć jeszcze padłego smoka, na którym ów krasnolud mógł by ten toast wznosić. Doda to odpowiedniej skali i miodności..bo i pracy też :)

 

ok... hehe pretekstu nie szukalam i krasnolud po prostu mi sie skojarzyl z tematem, po angielsku to w koncu dwarf -maly :), :) to tak kwoli wyjasnienia. O smoku myslalam ale roboty chyba bedzie nieco nadto.... zobaczymy, zawsze moge go posadzic na wielkim krzesle na tej stercie zdobyczy ;)

 

chveti - dzieki, mam nadzieje, ze nie zawiode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus - dzieki wielkie za szczerosc! Juz od rana glowkuje nad tym pomyslem i mi sie we lbie gotuje :) Tak wiec jest on przerabiany... zobaczymy co z tego wyniknie :)

 

Georgas - dzieki!

 

Vorek - hehe, to sie chyba zmieni - na to sie przynajmniej zanosi!

 

pozdrawiam wszystkich - najblizsze 2 dni pewnie spedze nad konceptem, zeby sie kojarzyl z tytulem zabawy a nie wzbudzal kontrowersji :D poza tym glownie bede poza chalupa i nie bedzie czasu na geometrie - KLICEK, cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie krasnoludy i jeszcze bardziej lubie piwo :) natomiast mysle ze to bardzo luzna interpretacja tematu, bardzo. Moze gdyby krasnolud siedzial sobie (pozycja pol-lezaca z brzuchem do gory) gdzies pod ta sterta lub na niej, gdyby mial satysfakcje na twarzy a trud na ciele, to dostrzegl bym ta mysl przewodnia o malych przyjemnosciach zycia :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - zaczelam wczoraj wiec narazie jest niewiele do pokazania i to w fazie proxy ale to ma byc WIP thread wiec pokaze... Zaczelam od dolu LOL - glowe zostawie na pozniej... mam nadzieje, ze tydzien na ubranka mi wystarczy... ubranka bez gadzetow! Gadzety na koncu...

 

ostrzegam rowniez, ze ja skacze od jednej rzeczy do drugiej ciagle hehe wiec zrobie pol skarpetki i skocze do spodenek itd... nie potrafie sie na jednym kawalku skoncentrowac!

 

OK dosyc gadania to poczatek ludzika... ubrania bede przede wszystkim opierac na sredniowiecznych strojach - buty to typowo sredniowieczny styl... jeszcze nie skonczone... spodnie w zasadzie zrobione i czekaja na zbrush

 

wip_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mam to samo ;) tez tak skacze :) no narazie model wyglada poprostu genialnie :) nie moge sie doczekac finału hehe wreszcie siatki :)

 

aaaa no i gratulacje w koncu zdecydowania sie na koncept :) jest super

 

dzieki KLICEK!

hehe, tak gratulacje mi sie rzeczywiscie naleza bo myslalam, ze bede zmieniac koncept do Maja ;) Ale ten mi sie wreszcie podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszyscy słodzą jak mogą. Ja poczekam na coś więcej co będzie można naprawdę ocenić, niemniej powodzenia życzę ,chętnie zobacze prace która sprawi że opadnie mi szczęka:), więc czekam na update.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszyscy słodzą jak mogą. Ja poczekam na coś więcej co będzie można naprawdę ocenić, niemniej powodzenia życzę ,chętnie zobacze prace która sprawi że opadnie mi szczęka:), więc czekam na update.

Pozdrawiam!

 

dzieki - zabawne ja to samo myslalam - co oni tacy mili?! LOL

 

Adek_CG - ostroznie ;) - serio to sa buty dokladnie wedlug srediowiecznego wzoru a wtedy mieli juz schody wiec zgaduje, ze sie dalo ;) Ale on lesny ludek jest wiec chyba sie nie musi martwic :D

 

KryHoo - dzieki

 

Lewus - Dzieki :D mam nadzieje, ze wyjdzie ladnie!

 

SSn4k3 - hehe - no spokojnie to dopiero skromny start! Ale dziekuje za wsparcie :D

 

Shogun 3D - ciesze sie, ze sie pomysl podoba! Dzieki za odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior, poproś Magdę o linka do jej stronki, tylko sobie najpierw szczękę podwiąż.

 

Znalazłem sam, obejrzałem, przejrzałem, podziwiam wysoki poziom prac a szczęki szukam, to fakt. Doczytałem też, że Ubisoft jest jej bliski:), niemniej poczekam na update, wszak to dopiero początek.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFS więc nie ma co się dziwić :) każdy demoreal ludzi z VFS rzuca na kolana 3-4 modele ale jakie !! uchhh uuuch :)

 

ja zaraz ściągne bo wcześniej nie chiała mi się dograć zakładką about, ale wreszcie dotarłem do stronki, zaraz zobacze co tam dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności