Skocz do zawartości

Bitwa 3D: ślub


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak na szybko bo trzeba opić wymyślony temat :)cala scena ma wyglądać tak jak w temacie wnętrze dużej katedry dużo volum lajtow państwo młodzi gdzieś tam w drugim planie i dwie małe myszki w sukni slubnej i garniaku calujace sie oczywiscie perspektywa zabki nie wiem czy uda mi sie wyrobic z terminem ale ...

powodzenia innym i zarazie tyle :)

nom i wiadomosc z ostatniej chwili niejaki user Dariusz vel Dareq vel Prosiaczek postanowil sie przyłaczyc wiec bedziemy sie bic razem jako ze ostatnio nam bitwa nie wyszla mam nadzieje ze teraz sie zrchabilitujemy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe a co to juz o slubie sobie nie mozna pomyslec :D:D tylko wam picie w glowie :P co do scenki na pewno bedzie utrzymana w konwencji humorystycznej + sceneria koscielna chlodna takie sa wstepne zalozenia..fikołek - thx za pomysl napewno warty przemyslenia :) jeszcze duzo do uzgodnienia zwlaszcza ze piszecie per ty do mnie a nas jest dwoch :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, rozumiem zakochanie, ale... ;) Mam nadzieję, że Darek jednak sie wmiesza w całą koncepcję i nie będzie zbyt 'różowo', z drugiej strony patrząc Dariuszku na Twojego avatara, ech... W każdym razie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze moj biedny Dareczek jest chory postanowilem mu zrobic niespodzianke i pociagnac cos koncept narazie siateczka mniej wiecej zarys ujecia za chwile powinienem wypluc probny renderek :)

zastanawiam sie jeszcze nad ujeciem ale wspol autor spi wiec licze na wasze komentarze :)

40528793fe9.jpg

niom i wyszlo mi takie cos narazie wyglada to jak renderowane w maxie 3.2 :D ale to taki szkicyk ;)

pozdrawiam

88993281td0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scena sama w sobie ma potencjał, lecz najwazniejsze beda myszki i radze od nich zaczac

 

ps mozna by ustawic je na organach tak zeby naciskaly łapami jakies klawisze, zwracajac tym samym uwage wszystkich osob znajdujacych sie w kosciele, albo uciekajaca panne mloda w tle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nom fakt myszki beda najwazniejsze tyle ze darek ma robic myszki a narazie niedomaga :D a ja mialem dzis chwilke wolnego wiec cos wyklikalem

co do naciskania klawiszy heh jak widac na renderku taki mam zamysl wiec musze sie z toba zgodzic co do koceptu co robia myszki co sie dzieje w kosciele jeszcze jest to kwestia niewyjasniona :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.... widzę, że zaczynasz już o tym całkiem poważnie myśleć. Świetny pomysł na bitwę, a i początek nie najgorszy. Życzę powodzenia i wygranej, dlatego też nie wystartuję w tej bitwie. xD Czego to się nie robi dla przyjaciół. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booleany Fe. A tak zastanawiajac sie nad kadrem... skoro w tle ma być normalny ślub, to ktoś powinien grać międzyczasie na organach, zatem ten ktoś grający będzie zasłaniał część sceny ;)

A co do konceptu, to może jednak moja krytyka była przedwczesna.

Mówisz, że Dariusz Któremu Nigdy Zimno Nie Doskwiera się rozchorował, hmm... Cóz to 'syf' szaleje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rem ty ty lizusie kochany

Adas booleany cacy ;) heh jeszcze ustalamy koncept wiec jak ktos ma pomysly to smialo zachecam do podzielenia sie .. co do organisty vel koscielnego czy jak kolwiek sie on nazywa to zawsze mogl isc na jednego glebszego ;) ale rowniez moze byc taka sytuacjia ze to myszy uzadzaja sobie same slub w zamknietym juz kosciele.. zobaczymy co z tego bedzie narazie musimy to rozplanowac ladnie a czasu przynajmniej u mnie brak no ale ostatnio zadbalem zeby dareczek mial troche wiecej wiec jestem dobrej myszy mysli..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do organisty vel koscielnego czy jak kolwiek sie on nazywa to zawsze mogl isc na jednego glebszego ;)

Zapomniał, że klawisze w organach wcisnął :D

 

nie syf tylko zapalenie oskrzeli;)

Leczcie sie Dariuszku, zebyscie w bitwie ciała nie dali ;)

 

Ja mam pewna koncepcję. Obrócić organy tyłem do kościoła, tak aby organista siedział przodem do ołtarza. Niech na organach odbywa się ślub myszy i niech owy organista wczuwa się w graniu spoglądając nie na kosciół (gdzie sa ludzie), ale na to co małe i czego nikt inny nie zauważa a co jest centrum sceny, na gryzonie. Kadr troche od góry z prawej (w odniesieniu do ołtarza/organów), żeby objąć kościół i organistę (nie koniecznie całe organy, ale przynajmniej jedną ich krawędź, tak by uchwycic widok przez balustradę).

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności