Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Al Capone's Childhood


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znowu zmieniam temat, ponieważ myślę że poprzednim razem rzuciłem się na zbyt głęboką wodę i nie dałbym rady tego zrobić z prostej przyczyny braku czasu :/. Tym razem scena będzie o wiele mniejsza przedstawiająca bar z lat 30 XX wieku. Znajdować się tam będą cztery postacie - facet siedzący na kanapie palący cygaro, koleś siedzący przy barku (czekający na drinka), barman, oraz mały Al Capone biegnący obok barku z rewolwerem w ręku.

Nie jest to do końca prawda historyczna, ponieważ w latach 30 Al Capone miał już ponad 30 lat :). Jeśli nie zdołam tego skończyć w terminie to dokończe po bitwie, ponieważ nie wiem jak uda mi się zorganizować czas w niedalekiej przyszłości. Zamieszczam kilka wstępnych referek, do stylu baru do jakiego będe chciał upodobnić scenkę (screeny są z gry Mafia, ponieważ nie udało mi się znaleźć innych ciekawych :/):

 

http://mafia.gameszone.cz/obr/salierihobar/salierihobar3.jpg

 

http://www.voodooclub.de/Mafia/mafia12.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fikołek: ale sobie roboty zaplanowałeś ;) tylko czy komp podoła temu rozmachowi? :)
Prawdę mówiąć nie wiem, ale to się okaże w trakcie pracy :), dlatego zamierzam zacząć od organiki gdzie znajdzie się najwięcej szczegółów. Myślę że domki nie będą potrzebowały ogromnej dbałości o detale, co mam nadzieję uda mi się zatuszować w klimacie nocy. Dodatkowym atutem jest oddalenie wioski orków od pierwszego planu, bo właśnie tam chcę zbudować najwięcej rozświetlonych "klocków" :). Pożyjemy, zobaczymy, to będzie mój pierwszy w życiu still, dlatego chcę zrobić coś co będzie wymagało dużego zaangażowania z mojej strony, a co najważniejsze mam nadzieję że wiele się nauczę dzięki tej bitwie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuuu , to uprzdam ze potrzebujesz duzo samozaparcia oraz naprawde zrob sobie latwiejsz zadanie :) Ja tez chcialem nie wiadomo co zrobic i tak przez peirwsze 2 tyg szlo super , praca az sie palila a potem sie wypalilem i juz checi padly. Dlatego zrob cos prostego a ladnego.

 

Moja rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ostatni update tematu... tym razem zabieram się na poważnie do roboty :) !! W edycji pierwszego postu krótka informacja jak ma wyglądać scenka. Concept scenki zrobiłem, ale nie mam go jak pokazać :/, ponieważ znajduje się on na kartce papieru a pech chciał że aktualnie mój aparat cyfrowy jest w naprawie :/.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności