Skocz do zawartości

WIP: Hybryda


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

To taka w sumie odgrzana praca...którą mam zamiar kontynuować w wolnym czasie. Jak sama nazwa wskazuje monster jest krzyżówką Aliena z Zergiem i stworkiem biegającym w Pitch Black (polecam!!)...Najpierw była ręka...potem reszta :P wogóle to miał być speed ale siakoś mi nie wyszedł...:D ...czas pokaże co z tego wyjdzie:]

 

2-arm%20copy.jpg

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niom phantom ciekawa pracka a ze to wip to jeszcze ciekawiej sie zapowiadatroche powinienes jeszcze zroznicowac grubosc kreski bo sie troche trzeba napatrzec zeby wszystko zobaczyc :) Niom kurde rób bo pracka z bitwy Ciem fajna wyszła i chcem zobaczyc jak z tym koksem se poradzisz :)

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger...ja mam taką dziwną schizę że nie zmieniam wogóle wielkości brusha...cały czas jest to ten sam zasłużony miękki pędzelek 5 px :D To chyba przez to że nic mi nie wychodzi ołowkiem...i pewnie to 5mm grubości grafitu jest odzwierciedleniem w tym wypadku :)

 

wielkie dzięki za comment :]

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - no normalnie to robie :P Tablecik i dziergam te kaszubskie wycinanki :D

 

 

Tiger..jush ćwiczyłem na nim blura...wiem o co ci chodzi...jak skończe całość to zbluruje go :) Narazie że tak jak pisałem nie wiem czy to będzie scena czy ot sobie bazgrołek więc nie robie nic pochopnie :P nie chce nic spier...dzielić :D

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Siegmar :) Tak jak tesh wcześniej pisałem najpierw powstałą ręka...potem po 1miesiącu postanowiłem zrobić reszte :)

 

a w między czasie updat...:) i teraz zabiore się za ręce i może za ogonek :P

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Jak mozna rysunek potraktowac blurem?:(

 

a dlaczego nie można?? Oświeć mnie??

 

Tiger...thx...ale to narazie preview jest...czyli nic pewnego...pozatym jeszcze zastanawiam się nad sceną...

 

pozdro...i thx za comment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wyglada to beznadziejnie. Tutaj machasz kreche, a tutaj rozmywasz - porazka. Jak wam sie wydaje, w jaki sposob sobie radzili malarze i graficy do tej pory? Nie bylo kompow, a jednak udawalo im sie uzyskac glebie w obrazie.

 

Whatever, ja sie nie znam przeciez.

 

Phantom: proponuje Ci malowac na jakims kolorku. Nie dosc, ze nie bedzie tak walilo po oczach, to dostaniesz mozliwosc rozjasniania bialym.

 

Ale co ja tam wiem...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności