Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Szarotka alpejska w miejskich górach.


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad tematem już od wczoraj, dzisiaj wpadłem na pomysł. Będzie to kwiatek (szarotka alpejska) wyrastająca spomiędzy płyt chodnikowych w wielkim mieście. Taka malutka roślinka, nikt jej nie umie zauważyć, ale rośnie i pnie się w górę. Miejskie góry to drapacze chmur, wieżowce itp. Kamera będzie "patrzeć" spod kwiatka który będzie na pierwszym planie, a na dalszym wyżej wymienione miejskie góry.

To mój pierwszy start w bitwach na forum. Wszystkim startującym życzę wytrwałości i powodzenia.

Poniżej moja pierwsza przymiarka do projektu. Nie umiem malować dlatego może kłuć w oczy.

konceptyf3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no spoko, ale chyba musisz nadrobic teksturami bo modelingu wzasadzie nie ma zadnego, szkoda ze tak bardzo podobny ten temata no , ale jak mówi fikolek zawsze mozesz zrobic to lepiej

 

aha i jesli ma to byc widoczne to wygnij moze tego kwiatka w nasza strone bo tak to go prawie nie widac, i szczeliny miedzy płytkami chyba ze duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo modeling nie dokończony tych budynków, kwiatek jeszcze nie wygięty bo zostawiłem sobie jeszcze jak by model trzeba było poprawić. Budynki na razie są w stage 1, robie ogólny kształt budynków na razie. Potem dojdą jeszcze bilbordy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały update, zrobiłem światła na skrzyżowaniu, poszerzyłem drogę, budynek po lewej w stage 1. Mało bo parę minut siedziałem, ale zawsze to coś ;)

kadr11pf0.th.jpg

Jak to jest z reklamami różnych markowych produktów? Czy mogę wrzucić na bilboard np. reklamę Coca-coli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten szeroki obiektyw masz plusa :D za to ze kwiatek sie w tej kompozycji zgubi raczej....hm...daj go ciut blizej, i kamerke wyzej i do przodu skierowana w dół (leeeciutko) i tak obejmnie budynki, a kluczem kompozycji bedzie kwiatek a nie przestrzen wokol niego ;) Keep fighting man ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności