Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Model samochodu?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w koncu mam okazje wziac udzial w bitwie:) w poprzednich jakos watpilem czy bym dal rade, teraz jestem bardziej pewny siebie:)

 

Hmmm, tytul raczej roboczy. Szczerze powiedziawszy bardzo staralem sie nie wiazac tego tematu z samochodami, lecz ciezko bylo. Mialem pare tematow bardziej ambitnych, lecz mysle ze przewyzszaly moje umiejetnosci:P ( jak ktos nie ma pomyslu to moze mi napisac PM wtedy moge podpowiedziec komus temat, a noz widelec sie spodoba:))

Ogolnie scenka ma przedstawiac modelik samochodu, cos typu bburago. Samochodzik mialby stac na biurku, jeszcze nie w pelni zlozony. Jaki to bedzie samochod to jeszcze nie wiem. Chcialbym pokazac ze osoba ktora sklada ten model na prawde kocha autka. Dlatego bedzie tam dosc spory balagan i duzo szczegolow( tak mi sie wydaje) Pomysl malo ambitny, ale mam nadzieje ze nadrobie wykonaniem:) Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenie pozostalym uczestnikom bitwy:) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wiedziałem że ktoś z samochodem wyskoczy

A Ja wiedziałem że to będzie JohnZi albo HK ;)

Wyszło że ten pierwszy ;)

Temat faktycznie nie jest jakiś ambitny bardzo, ale wierzę że będzie w dobrym wykonaniu.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności