Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Dziecięcy świat


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

witam

podsumowanie:

 

Praca przedstawia świat dzieciecy, kiedy to człowiek jest maly i wszystko jest piekne. Beztroskie życie małych ludzi ma kontrastowac ze swiatem doroslych - szarym, nudnym i pełnym trosk.

Ilustration inspirated by pictures made by Jean-Jacques Sempé (Le petit Nicolas)

Praca zainspirowana ilustracjami Jean-Jacques Sempé.

 

This picture shows a child's world. When a person is young and small everything seems to be beautiful, with no stress and no worry. The idea of the work is to show to the contrast between the children's world and ours: their's colourful, ours grey, dull and filled with stress and sorrow.

 

Ilustration inspirated by pictures made by Jean-Jacques Sempé (Le petit Nicolas)

 

happiness%20is%20childlike.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestes w stanie to ladnie zrobic na pewno, ale koncept troche oczywisty i znany. Ja bym jeszcze pomyslal troche... czas jest. Jak nie to wpadnie nic ciekawszego to atakuj, kazdy oczywisty koncept i obrazek moze zaskoczyc i byc niesamowity. Chocby niektore wizki, niby wizek duzo wszedzie, niby kanapy te same, vrayowe klimaty te same, ale czasem natrafia sie rodzynek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wygląda :) może by w tej "wnęce" u góry dać stojącego , opartego o ścianę - w czarnych okularach i z petem w zębach kolesia który się luzacko przygląda dzieciom ? wiesz takie odniesienie do dealera ;) to byłby taki złowrogi akcent w tej sielankowej scenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie...nie znam się na aspektach technicznych..ale czegoś mi tu brakuje....przy 60tce dzieciaków na małym placu zabaw nie ma siły...po 10 min musi ktoś ryczeć, hehe. To oczywiście żart.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Uważaj bo ten dzieciak z prawej strony wpadnie Ci z okna i będzie ,,nieścięśće" ;) Może zrób tam jakiś balkonik. Ooo tak mi się nasuwa motyw Romea i Luli odgrywany rzez dzieciaków, ale nie wiem czy to dobry pomysł :) Co do scenki to na razie jest ciekawie oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komenty

Jaras: pomysł zacny ale chyba niewykozystam, szkoda dzieciaków :)

tymczasem maly apdejt, fontanna z Hebe, boginią młodości :)

hebe.jpg

hebe1.jpg

hebe2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

porobilem troche teksturek, pewnie jeszcze sie pozmieniaja, narazie nie wyglada to za dobrze, jakoś tak chaotycznie i kamieniście sie zrobiło. Mysle ze jak dam trawke i drzewka, poustawiam dzieciaki powinno być lepiej, no mam nadzieje ze bedzie :)

a moze zamiast plotu dać zywopłot?

dzieciaki3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

_kreska_ ja tez jestem za tym płotem, żywopłotu nie dawaj, nie bedzie widac ulicy i doroslego swiata,

 

mam pytanko odnośnie jednego dzieciaczka, dlaczego jeden chlopiec na pierwszym planie po lewej jest na golaska? :D :D :D

 

teksturki fajne, ale murek płotu mógłby być mniej zniszczony, reszta mi sie bardzo podoba

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

KLICEK - ehh, zebym ja wiedział dlaczego nie mam tego dirta w vreju, to bym nie musiał tych brudów rysować :)

Fidiasz - skoncze, raczej....

Raffaello - a tak go dałem, zeby zoabczycz czy ktoś zauważy, nawet mu rumieńce porobiłem ;)

na poprzednim renderze tez byl, tylko szary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki chlopaki, tymczasem jade dalej.

maly apdejcik na noc, przepalone tu i ówdzie ale to sie jeszcze poprawi :)

dzieciaki4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
drzewa pasuja jak ulał, rzeczywiscie troszke przyslaniaja ale moze to i dobrze, bo niektorzy doszukaja się pewnie głebi i pomysla ze swiat radosnych dzieci przyslania ten fe swiat wstretnych doroslych ;D

dobre, dobre :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

spoko JohnZi, masz racje, teraz strasznie jasno jest.

cały czas próbuje, roznie to wychodzi (zmienilem oparcia lawek i dalem tex pni, jak mowil jaras), ale jakos niewidze tej pracki, kurcze, niedobrze jak sie robie cos w co sie nie wierzy, bardzo niedobrze :(

tym razem 2 ujecia, i troche zabawy w szopie, a i nie ma disa dlatego miedzy innymi trawa płaska

dzieciaki6.jpg

dzieciaki7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyglada! bardzo mi przypomina ilustracje Matta Russela - stylem [te dzieci szczegolnie]... swietnie tekstury wygladaja na budynkach.. i ta fontanna jest ekstra... narazie dzieci mi nie bardzo do calosci pasuja ... zbyt plastikowe...ale widze, ze bedzie wiecej wiec czekam na updejty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakos niewidze tej pracki, kurcze, niedobrze jak sie robie cos w co sie nie wierzy, bardzo niedobrze :(

normalnie to bym Ci nie wprowadzał zamieszania ale sam piszesz że masz wątpliwości i

powiem Ci że mam podobne odczucia - na początku myslałem że pójdziesz w cartoon i taka konwencja bardzo by mi się podobała. Kiedyś Barton Fink zrobił fajną prackę z takimi żółwikami i myślałem że pójdziesz w podobnym kierunku a idziesz w real - może to dlatego ? wiesz brudne, realistyczne textury domów i kreskówkowe postaci dzieci - może dlatego coś się gryzie ?

czasu masz jeszcze dużo - może warto poeksperymentować ?

pozdrawiam

 

edit- tu masz link do wątku bartona http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=16112&highlight=turtle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam podoba chyba warto posiedziec. Moze textury zostaw tylko bardziej odrealnij ksztalty tych budynków tak jak niby na tych dzieciach textury prawie realistyczne ale wlasnie ksztalty mowia o charakterze.

Taka mi sie mysl nasunęła ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności