Skocz do zawartości

Bitwa 2d: Martwe miasto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie :)

 

Wiele razy przygladalem sie bitwom na max3d zarowno przed jak i po rejestracji raz nawet do jednej sie zapisalem ale dalem plamy. Jednak tym razem mam nadzieje bedzie inaczej.

 

"Małe jest piękne"-pierwsze co przyszlo mi do glowy to maly chlopiec ( standard? no nie do konca :P ) w wielkim ( no moze byc i malym ) miescie lezacy na chodniku wpatrujacy sie w "to cos" wyrastajace z chodnika. Tym czyms jest jakze rzadko spotykany w miastach pospolity kwiat. Jak by tego bylo malo cale zdarzenie bedzie obserwowac jego matka ( postaram sie aby wygladala na wzruszona :p)

 

Tu poczatkowe "szkice":p oczywiscie to nawet nie jest podklad tylko takie proste przedstawienie wizji. Chlopca przesune troche do tylu aby roslinka znalazla sie bardziej w centrum. Bardzo prosze o opinie i porady.

 

bitwawdmeisterhz1.jpg

 

ps nie licze nawet na wyroznienie ale skill mam nadzieje wzrosnie :)

aha jeszcze tytul by sie jakis inny przydal moze cos wymysle

Przepraszam za bledy stylistyczne w kazdym zdaniu ale polonista to ja nie jestem :/

 

Pozdrawiam wdmeister

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pomysl moze byc ciekawy ale przedstaw go jakos inaczej- wez tloczne,zaparowane,brudne miasto, samochody,smog itp, idzie chlopiec z matka ulica- w tle inne osoby,daleko hej wyrastajace wiezowce, na ulicy pedzace samochody,no i przed chlopcem i matka piekny kwiat- fajnie byloby gdybys trzepna to w trojzbiegu,linia horyzontu jak najnizej- zeby kwiatek byl najwazniejszym elementem obrazka,aajjjjj fajny pomysl,naprawde swietnie to mozna zrobic;p sry ze tak sugeruje mocno,ale jak przeczytalem opis to od razu cos takiego mi sie we lbie utworzylo;p pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owal głowy ujdzie, nos też, ale... usta mają niewłaściwy kształt - stań przed lustrem i zobacz jak się układają w różnych grymasach. Oczy to samo - ich kształt jest niewłaściwy i wraz z brwiami są zbyt małe co do wielkości głowy.

Rozmiary dłoni też niewłaściwe - do tego jeszcze niepoprawna ich anatomia.

Włosy - na tym etapie albo tylko zarysowywuj kontury, albo używaj grubszego pędzla, bo używając cienkiego pędzla wyszlo takie żadkie siano...

Co do uszu - coprawda są na poprawnej wysokosci względem oczu i nosa, ale nie względem głowy - są za nisko.

Przyda Ci się sporo referek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to sie zapytam czy moge tak co chwile pisac posty czy lepiej edytowac ? :)

 

po drugie Marduk bardzo Ci dziekuje wlasnie o to mi chodzilo rece dorysowalem tak na szybkiego ;) ale oczy i usta to moja pieta achillesowa tyle razy juz je rysowalem i nadal wyglada to jak wyglada jutro zapodam update

 

aha jeszcze co do tych rak to one niby sa za male napisalem niby poniewaz ponoc dzieci maja nieproporcjonalnie wieksza glowe do reszty ciala i niewiem teraz czy to zmieniac czy zostawic ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm uwazam ze nie ma sensu skupiac sie tak nad twarza samego dzieciaka,jezeli masz zamiar robic miasto,ulice itp, to ta twarz naprawde nie jest najwazniejsza- zacznij moze od ogolnych kolorow,kompozycji,co na pierwszym planie ,co dalej, a pozniej wdawaj sie w taki detal. Inna sprawa ,to ze jeszcze nie masz takiego luzu w rysowaniu- widac ze troche ciezko idzie ci w rysowaniu twarzy, przy zachowaniu prawidlowej anatomi- wiec moze olej ten realizm a zrob w fajnym troche komixowym stylu(albo cos ala ilustracje dla dzieci- tam mozesz sobie pozwolic na takie niedociagniecia) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm teraz tak na szybkiego zrobilem poprawki i zlapalem o co kaman

nicponim ale o to chodzi ze ja chce sie rowniez czegos nauczyc a idac na "latwizne" to mi sie nie uda. Przemysle jeszcze raz wszystko i odezwe sie jak bede mial cos konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności