Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Duże małe


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem włączyć się do bitwy, w końcu kiedyś trzeba się nauczyć teksturować. Moim zamiarem jest zrobić młodego słonika, niedawno po narodzinach. Scenkę chciałem umiejscowić w zoo, w jakimś zamkniętym pomieszczeniu. Ostatecznej koncepcji jeszcze nie mam, ale nie ukrywam temat wybrany trochę pod możliwość użycia sculptera. To zobaczymy co z tego wyjdzie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot007 też jestem ciekaw teksturek :)

 

Leru scenkę chcę zrobić w zoo, ale nie na wybiegu tylko w jakimś pomieszczeniu, prawdopodobnie słonik będzie leżał, może tez i mamusię zrobię, zobaczymy.

 

Predator dzięki przyda się :)

 

A to tak na dobry początek base mesh słonika:

 

slo01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna baza slonika !! :)

bedziesz go robil w mudboxie czy w silo ?? a tylko detalik w mudzie ? :)

czekam na wiecej :)

pozdro i powodzenia

 

W mudzie a potem, topologybrush w silo, tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny poczatek! zgadzam sie co do uszu - wydaja sie zbyt prostokatne i zbyt malo przypominaja wachlarz... Uszy slonia [zarowno afrykanskiego jak i azjatyckiego opadaja az do szczeki dolnej i bardziej zwisaja, nie sa tak sztywne]

a tak przy okazji, moj kolega robil slonika do swojego demo - to link http://www.brentwong3d.com/demoreel/brentwong2006qt7.mov - moze da jakis pomysl :)

 

 

ogolnie mi sie podoba i czekam na wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 dzięki

 

KLICEK może i za szybko, ale zbytnio przy słoniu nie ma czego modelować, jedyny detal to faktura skóry, i jakieś fałdki gdzie nie gdzie, będę sie starał żeby sztucznie nie wszedł

 

slo04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz planuje nowa siatkę zrobić, a jak nie wyjdzie to jakiś niższy lewel, potem uv

 

wyjaśni mi jeszcze jedno bo trochę nie w temacie jestem :)

jak zrobisz nową sitkę to jak do niej przypiszesz to co już wyrzeźbiłeś,

nie robiłleś jeszcze UV dla tego base mesha dopiero teraz zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśni mi jeszcze jedno bo trochę nie w temacie jestem

jak zrobisz nową sitkę to jak do niej przypiszesz to co już wyrzeźbiłeś,

nie robiłleś jeszcze UV dla tego base mesha dopiero teraz zrobisz?

 

yyyyyyy, no tego jeszcze nie wiem co zrobie, za mała wiedzę posiadam żeby odpowiedzieć ale, nic jeszcze nie robiłem żadnego uv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tego jeszcze nie wiem co zrobie, za mała wiedzę posiadam żeby odpowiedzieć

no to jest nas dwóch :P

heh a myślałem, że masz jakiś patent :P bo ja też wyrzeźbiłem model, zrobiłem nową sietkę (bo w niektórych miejscach potrzebowałem więcej polygonów) i nie wiedziałem jak to dalej ugryźć więc od nowa porzeźbiłem :)

 

w Z-brushu 3 będzie coś takiego jak mesh projection i to rozwiąże mój problem, nic tylko czekać pozostaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas dwóch :P

heh a myślałem, że masz jakiś patent :P bo ja też wyrzeźbiłem model, zrobiłem nową sietkę (bo w niektórych miejscach potrzebowałem więcej polygonów) i nie wiedziałem jak to dalej ugryźć więc od nowa porzeźbiłem :)

 

w Z-brushu 3 będzie coś takiego jak mesh projection i to rozwiąże mój problem, nic tylko czekać pozostaje ;)

 

nie no da się to zrobić jakoś, wiem o tym na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa, na pewno motywują do dalszej pracy i walki :). Zapomniałem wcześniej podziękować za pomoc forumowemu koledze Maqs'owi za pomoc w zrozumieniu filozofii robienia uv'ki i fikołkowi za pomoc z pewnym problemem z modo.

 

Strasznie fajny. Dużo waży ?

 

w *.obj 990kb, w *.mud 298mb

 

bardzo fajnie!

mogłeś enviroment w kamerze wyłączyć albo szybko podłoge stuknąć ale i tak fajnie :)

 

Tak wiem jeszcze się uczę tego programu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

świetnie sobie poradziłeś z detalami słonika, widać rzemiosło sculpta, naprawdę świetna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

eh no! fajny model, i od razu widać ze słonik jest wesoły :) tylko material niebardzo, w ogóle niesłoniowaty ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności