Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Monty Python i Święty Graal


Rekomendowane odpowiedzi

Mości Panowie i białogwe , zapraszam wszystkich do wspierania mnie aby nie uległ mości mojej Panny która zakazuje mi ślubowania iż skończę tą bitwę w terminie.

 

Jako żem szlachta i czynny rycerz , ślubuje obecenie że:

Temat który obrałem , wykonam w terminie albowiem taka jest wola moja,

liczę na wsparcie duchowe i ofiaruję jeszcze miejsce jako giermek w tej misji.

 

Bede starał się ukazać najzabawniejsze fragmenty z filmu - napewno nie zabraknie Rycerzy co mówią NI i ślicznego króliczka.

 

Wszystkie gagi są proste ale piękne :) Tak tłumacze wybór tematu. Proste co nie :D

 

Parę fotek aby poczuć klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aktualnie planuje scenę z przekroju ukazania wieży z rycerzami co mówią NII i walki z królikiem :)

Całość będzie zgodna z prawdą :) Oto parę znalezionych rzeczy :)

 

"Niewielkie środki finansowe spowodowały też to, że wszystkie kolczugi rycerzy są tak naprawdę wełnianymi swetrami pomalowanymi srebrną farbą"

 

"W całym filmie przewija się motyw maltretowanego kota, ale nie wiadomo, skąd się ten pomysł wziął. Depczą go tańczący rycerze z Camelot, uderza nim o ścianę stara kobieta w czasie zbiórki zmarłych, potem stara wiedźma (od żywopłotu)" - o tym też się pomyśli :)

 

Zobaczymy czy coś do końca weekendu uda mi sie naskrobać :)

 

Co do wspópracy to jestem otwarty - nawet czekam na zgloszenie gdyż znając życie po 2 tyg pracy tak mi się poukłada że znowu nie skończe bitwy. A dodatkowym problem bedzie dziewczyna która już teraz marudzi mi ...... jak coś to PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiiic nowego , szukałem natchenienia i Niiiim wpadłem na pomysł jakiegos niii małego otoczenia to niiim prędzej sie chce , mości panowie z wami podzielić niizwykłem królikiem :) i niii szczerbatą czaszką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski budżet był również powodem, że zamiast koni były obijane o siebie kawałki kokosów :D

W sumie temat rzeka, ale jakbym mógł coś skromnie zaproponować to możesz umieścić rycerza bez rąk i nóg, który nadal chce walczyć bo to "tylko draśnięcie" :D

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiiczym grom z jasnego nieba , odpowiadam na niiiczego sobie pytania:

Lewus --> Wać Pan widze obeznany z sztuką :)

ndru_w --> Iście trafiony wybór choć zamierzam użyć tyle gagów ile sam film posiadał w takiej formie ,aby zwykły chłop mógł zrozumieć. ( taki co nie widzial filmu)

 

Zgromadzeni wszyscy jako że turniej trwa , zapraszam pod me skrzydła w pomocy budowania niiiczego sobie dzieła.:cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
alkohol? litosci... ale tak sobie obiecalem ze nie bede juz sarkastyczny wiec...

 

[NO COMMENT]

 

tego nie rozumiem, cos przegapilem? :)

 

Fajny ten królik, szczegolnie z otwarta paszczą ;) No ciekaw jestem co Ci wyjdzie z tego tematu. Mam nadzieje ze nie skrewisz jak ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie bede prowadził miniblog aby być zrozumianym co do nie ktorych kwestii.

Koncept cały czas sie zmienia ale do konca srody bedzie sprecyzowany.

 

Scene bedzie przekrojem jakby opowiadania o rycerzach na koniach :)

Od lewej jest druzyna ( tutaj zrobie lekka parodie z durzyny pierscienia - na monty pythona sposob ), w tle jakis osada w ktorej kot uzywany jest do wszystkich czynoscii , na srodku bardziej wieza z slynnymi rycerzamii nii , potem legendarna fosa a na koncu jaskinia z prześlicznym króliczkiem. Za wielkim kamieniem schowany jest worm z świetym gralem ( granacik )

 

No to tyle , zabieram sie za rysunek - proste modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , niiii idze mi ta praca tak jak bym tego chcial.

Ale niii ma tak dobrze w zyciu :) Dzisiaj wrzuce mniej wiecej lasek ( drzewka ktora beda stanowic lasek ). Jak widzice , kolory beda zywe - aby ta praca byla mila dla oka. Robienie Druzyny Gralla idze mi powoli - pokaze efekt w piatek.

 

A teraz zapowiedzane drzweko ( reszta bedzie dodawana pozniej )

xxxqq9.th.jpg

 

xxxxon3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

Ambitnie podszedłeś do tematu. Uwielbiam Pythona i muszę powiedzieć, że ciężkie zadanie sobie postawiłeś, po pierwsze pod kątem ilości tworzonego kontentu (bo dużo tego będzie) jak i pod kątem kompozycyjnym - jak to sklecić w całość by zachować czytelność przekazu, treść orginalnej historii i jeszcze przy tym nie zboczyć z tematu.

 

Życzę powodzenia i czekam na kolejne WIP-y, a szczególnie na postacie :)

 

 

 

[thread=36238]KryHoo -> Małe jest piękne![/thread]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cię że ty nie był tylko "enter"z generatora :)

Jest pewnien sposob automatyczny ale bazuje na pluginach ktore dolaczane wystepuja w postaci free. Jak widać korzystam z wersji Cinema 9.5 , moge pokazac , jak to wyglada aby nie było że korzystam z jakiegoś typu generator.

Wychodze z zalozenia ze jak mozna choc troche przyspiszyc prace i zobaczyc jak to bedzie wygladac to posilkuje sie dobrociami ktora sa :) Nigdy nie mowilem ze to ostateczne drzewka czy inne przedmioty.

 

Wiem o co ci chodzi :) Ale narazie czasu nie mam na bardziej szczogly. Caly czas ustalam co gdzie ma stac i jak co ma wygladac. Nie mam zmyslu do robienia jednego konceptu :)

 

64486478gi6.th.jpg

 

Musze skonczyc prace rozpoczete , studia , organiacaja imprezy uczelnianej ..... Ale nie poddam sie , skoncze wszystko :) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirAnen -> jakoś nie mogę wizualnie ogarnąć jak rycerze Nii mają mieścić się w temacie. Z tego co pamiętam byli raczej wysocy.

Poza tym. Tworzymy jedną pracę, nie komiks, nie zbiór 2-3 prac tylko jedną. Więc albo Króliczek (który się kwalifikuje) albo rycerze Nii (którzy jak narazie według mnie mają niewiele wspólnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirAnen -> jakoś nie mogę wizualnie ogarnąć jak rycerze Nii mają mieścić się w temacie. Z tego co pamiętam byli raczej wysocy.

Poza tym. Tworzymy jedną pracę, nie komiks, nie zbiór 2-3 prac tylko jedną. Więc albo Króliczek (który się kwalifikuje) albo rycerze Nii (którzy jak narazie według mnie mają niewiele wspólnego).

 

dokladnie to samo myslalam! Killer bunny + krol artur byloby juz duzo :) No coz rycerze Nii maja sledzie [choc te piekne nie sa!] i zywoplocik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności