Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Zagubiona pastereczka


Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj główkowałem nad tematem Bitwy. Różne dziwactwa z tego wyszły. Dzisiaj rano prosty pomysł zwyciężył.

Ilustracja będzie przedstawiać małą sierotkę, śliczną dziewczynkę, która zgubiła się w lesie wraz z powierzonym jej opiece stadkiem gąsek. Na szczęście zostaje odnaleziona przez myśliwych. Są przyjaciółmi młodego dziedzica, u którego bawią na polowaniu. Nieporadność dziewczynki wzrusza towarzystwo i skłania do działania. Jak nie pomóc małej, pięknej i zagubionej sierotce. Małe jest piękne...

Całość w sielankowej scenerii polskiej wsi drugiej połowy XIX wieku. Reszta wyjdzie w praniu.

 

[edit]

 

Pierwszy szkic. Na razie plener, przez weekend popracuje nad postaciami.

 

001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co z tymi poporcjami? Według mnie jest OK. No dobra, może ten gostek pomiedzy trzema drzewami jest troche nieproporcjonalny, ale reszta wydaje sie OK. No i jego koń ;) ma troche dziwną szyje...

Ogólnie spoko. Widzę, że motywy XIX wieku dalej Cie kręcą. Tylko nie skończ na sepii jak w przypadku poprzedniej bitwy. Powodzenia zyczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że na razie nie up-date'ujesz, to może taki pomysł. Zdynamizuj trochę scenkę. Może jakiś karbowy ;) chce pejczem uderzyć małą sierotkę, a przejeżdżający niedaleko młody dziedzic, zachwycony urodą pieknej pasterki staje w jej obronie, przy aplauzie pięknych pań bioracych udział w przejażdżce, czy polowaniu, hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł moccom, zastanowię się nad nim. Teraz małe uaktualnienie. Radzisz i JakkaS mam nadzieję, że proporcje są już na swoim miejscu. Tak to jest jak się popełnia błąd polegający na osobnym malowaniu poszczególnych postaci. Co się tyczy Chełmońskiego - remanent - ta ilustracja niewiele będzie miała z jego twórczością wspólnego.

 

000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności