Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Mała nadzieja...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Postanowiłem dołączyć. Wstepna koncepcja bedzie przedstawiać niemowlaka w niesprecyzowanym i na pewno nieprzyjaznym tle jako kontrast do tego z czym maluchy sie kojarzą. Ciezko mi to tłumaczyć ale takie coś "widziałem" - możliwe, ze do baniaka wpadnie co innego. Technika...hmm tradycja..olej na płycie lub digital. Pozdrawiam reszte wojowników bitwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a wiec jednak sie zdecydowales:) ale to bedziesz robil w 3d czy 2dw koncu:>?

 

no ale zycze powodzenia:) moze sam dolacze jak wpadne na cos dobrego;)

 

Edit: no fakt:D zmylilo mnie to co Junior napisal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ty sie w koncu na cos zdecyduj :D Ten pomysl tez dobry, wiec moze skoncz go. Taka sugestia ;) Jak dla mnie to ten drugi obrazek byl najciekawszy. Cos w stylu tego gostka w tym koszyku (wiesz o ktory mi chodzi:)) ALe to twoja praca:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weeldog dzieki, w sumie jednak zostalem przy łodeczce...teraz kolejna faza prac...łodeczka bedzie inna to tylko po to by była. Przesunieta lampa to tylko przypadek;) Jesli jest za ciemno to juz nie wiem jak ustawic te zakichane monitory.. Pozdrawiam

d5d46b14a59eed72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ciezko sie na to patrzy w tym rozniarze.gradientu nieba nie uzaleznialbym od tej skosnej kreski sciany.deski w oknach troche ciemniejsze.

odbicie ludeczki jest nietak.ludeczka odbita powinna byc namalowana w tej samej perspektywie co oryginal tak jakby dwie ludeczki stykaly sie spodami:)...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi..ale mozesz sobie sprawdzic szybko w maxie:)

ps.zapodaj mniejszy obrazek zeby mozna bylo calosc ogarnac plz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko..dzieki za komentarze:) Z okienicami to owszem..zgadza sie..beda ciemniejsze...zapodalem aktualny etap pracy:) Barto z łodeczka jest tak, ze namalowałem ja tylko po to by była...bedzie wygladac troche inaczej a ze mi jej brakowalo to zrobilem szybki szkic a pozniej ja odbiłem kopiujac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh b. fajnie. przez te druty kolczaste kojarzy mi sie to troche z obozami koncentracyjnymi. moglbys dawac mniejsze obrazki zeby mozna bylo to wszystko ogarnac a nie przewijac obraz:) taka sugestia tylk ;)

pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to stateczek za mało się wybija - teraz jest namalowany takim samym walorem jak ta karteczka na ścianie i nie wiadomo co ważniejsze. Ogólnie fajny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty:) Z kartka pokombinuje bo i mi zaczela przeszkadzac. Ogolnie to chyba zaczne smarowac to na nowo bowiem na monitorze na ktorym smaruje jest inna tonacja(wg mnie lapsza)- po prostu ejst nazbyt rozkalibrowany jak sie okazało oraz jest za mala głebia kolorów (widac kafle)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dzieki za komenty. Z tym jasniej ciemniej to juz legenda...heheh nie wiem czy mam skopane monitory czy nie bo ostatnio je kalibrowałem. Generalnie ciemno byc miało..mrocznie...moze dolacze wersje czerwona..i zielona...tak czy siak...po skonczeniu tej pracy wymyslilem taki sam ale w innym ujeciu budynkow. Co do tła sie zgadzam...nie moglem sie zdecydowac na zadne wiec zostalem przy pierwowzorze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git wypas, gratuluje, bo naprawde fajnie wyszlo.. mozna by troche rozjasnic miejsce wokol lodeczki, ale tak po za tym - bajer

a i fajnie by to wygladalo gdyby zwiekszyc poziom detali, szczefolnie wokol drutu, lodeczki i kamieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre podejscie:] Trzeba patrzec w przyszlosc a nie za siebie. Dla mnie jest to nowe i pouczajace doswiadczenie, chociaz nie powiem ze zrobilem sobie nadzieje. Warto rozwazac dlaczego nasze prace nie przekonaly sedziow czy po prostu przyjac to do swiadomosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh Omen....no szkoda, ale kilka dni po nominacjach dodano kilka osób wiec myślałem, ze juz nikt nowy w gronie nominowanych sie nie pojawi....wiec zajalem sie inną robotą i mysli miałem gdzie indziej. Poza tym prawie ojcem zostałem wiec sam rozumiesz co to za stres :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności