Skocz do zawartości

Stol bilardowy


CoRnS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja bym drewno zmienil na bardziej polakierowane. W stole bilardowym zazwyczaj są jeszcze coś jak metalowe zatyczki na drewnianych brzegach (wiesz o co chodzi). i jeeszcze jedno. Dym. Musi tam byc dym papierosowy. Zawsze jak wyhodze na bilard to przy lampach widać jak kłębi się dym z fajek. Powodzenia w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie całkiem wporządku, szegolnie pomysł jest orginalne, wykonanie tez całkiem interesujące ale tak jak moi przedmowcy walnąłbym bumpa na sciankę żeby miałą jakąś fakturę oraz dodał rozstawione bile i np kij oparty o stół. Może jeszcze popracowałbym nad \"wykładziną\" na stole , żeby była bardziej chmmm włochata bo tak to jaka troche za płaska. Klimat pracy jednak bardzo mi się podoba, no aż prosi się dym z cygara lub papierosa. (SMOKING - SAY NO) Ale jakos tak mi się to kojarzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zalezy w jakim kierunku chcesz isc czy ma to byc stylowy angielski klub, wtedy stol powinien byc troche bardziej wytworny moze skorzane koszyczki pod łuzami jakies stylowe wnetrze, a jezeli mial to byc normalny klub to proponuje kufel bierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako wielki fan gry w billarda stwierdzam ze powinienes zaokrąglic kanty na stole poniewarz nie dalo by sie uderzyc wygodnie bili ktora znajduje sie tuz przy uzie, po drugie nie widze \"diamentow\" ( to sa takie guziczki na drewnie przy bandach) wielu osobom moze sie wydawac ze to tylko zaslepki na srubki ale tak niejest, uzy sa odrobinke za male i kije jesli to sa kije wydaja mi sie troszke za grube, mysle ze narazie wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności