Skocz do zawartości

Bitwa 3d: Córka Wenus


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam stworzyć prackę przedstawiającą córkę Wenus stającą na marmurowej polce na tle potężnej planety. Zestawienie rzeczy rożnych wielkości (kobiety i wielkiej w porównaniu z nią planety) ma wyrażać piękno pełne kontrastów.:D

 

Narysowałem całkiem prosty koncept

my.php?image=skanujlp6.jpg

 

Początek pracy nad modelem - głowa

my.php?image=headtu5.png

 

Teraz się biorę z resztę ciała;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj

 

Fantastyczny pomysł na realizację. Jestem ciekaw jaką planetę chcesz stworzyć, czy może Ziemię czy coś z fantasy lub s-f.

 

Zapowiada się bardzo ujmujący klimat pracy. Zasugerowałby jedną rzecz w stosunku do tego co przedstawia koncept. Kobiecą postać ukazałbym od przodu. Wiem, że ujęcie z tyłu może wydawać się bardziej tajemnicze, ale tajemniczość uzyskać można szatą, a to na co faceci (pewnie i jurorzy;) najczęściej zwracają uwagę u kobiet to biodra, piersi i twarz :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad planetą w stylu fantasy otoczoną kolorowymi pyłami galaktycznymi. Chciałbym przedstawić tajemniczy klimat sprawiający wrażenie lekkości (falujące szaty i włosy). Nad pozą kobiety będę się zastanawiać w trakcie tworzenia pracy, zobaczę co okaże sie bardziej efektowne. Narazie jestem na etapie modelowania a z teksturowaniem u mnie lipa. Najwyżej będę kończyć prace w WIPie chociaż czasu jeszcze wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym cię pochwalić za świetnego heda. Ale ciało już jest do kitu cy....ups piersi sa jakieś takie nieproporcjonalne a tylek zbyt plaski jak na kobiete.Zgłoś sie do mnie to udziele ci kilka rad dotyczacych intymnych czesci ciala kobiety.Ogolnie to wierze w twoje zdolnosci i pracuj tak dalej... oby pozniej bylo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lem -> Znalazł się znawca z doświadczeniem. Na razie to jest początkowy model w którym zajdzie wiele zmian, które jednak wolno zachodza przy moich umiejętnościach. Na koniec dodam troche detalu w zbrushu i zobaczymy jaki będzie efekt końcowy. Ciekawe czy będzie mi dane do końca dojść:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa na tym etapie pracy wygląda przyzwoicie. Wydaje mi się, że górna część czaszki (mózgoczaszka) jest trochę za wysoka, widać to szczególnie jak patrzy się na usytuowanie uszu. Może spróbuj dać tymczasowo jakieś włosy i zobacz jak to wygląda.

 

Jeśli chodzi o model ciała, to czekam na kolejny etap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wychodzilem z zalozenia ze nie liczy sie twarz ale wnetrze(:D) :)

Tylko

 

Głowa na tym etapie pracy wygląda przyzwoicie. Wydaje mi się, że górna część czaszki (mózgoczaszka) jest trochę za wysoka, widać to szczególnie jak patrzy się na usytuowanie uszu. Może spróbuj dać tymczasowo jakieś włosy i zobacz jak to wygląda.

A może to jest blondynka i tam ten tego nie ma :) Wolalbym zoabczyc cala glowe a potem wlosy. Zeby potem nie bylo ze panienka bedzie miala pusto w glowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KryHoo - Głowa wydaje mi się dobra. Na referencjach mózgoczaszka wydawała się być jeszcze wyższa. Jest tam pare błedów ale poprawie je jak przyłącze resztę ciała

Lewus - atrybuty postaram się poprawić, chiałbym im nadać odpowiedni kształt, ale jak juz wspomnialem to zostanie na koncu wszystko wyskalowane. Nie musisz się martwić o ich wygląd hehe

Sir Anen - Też bym chciał umieć oceniać inteligencje po kształcie czaszki. Blondynki raczej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wychodzilem z zalozenia ze nie liczy sie twarz ale wnetrze(:D) :)

Tylko

 

 

A może to jest blondynka i tam ten tego nie ma :) Wolalbym zoabczyc cala glowe a potem wlosy. Zeby potem nie bylo ze panienka bedzie miala pusto w glowie ;)

 

 

0_o - ja jestem blondynka, thank you very much!!!

 

 

przede wszystkim glowa wyglada na za plaska - wyglada jakby dostala patelnia :) upewnij sie, ze nos i uszy tworza trojkat jak patrzysz na nia z gory lub z dolu! Poza tym zgadzam sie z reszta - mozgoczaszka jest znacznie za wysoka - wyglada jakby miala wodoglowie - nawet jesli jest tak wysoka na zdjeciach to nie od czola lecz bardziej od srodka i z tylu czaszki... czaszka jest spadzista w strone czola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrym obeserwatorem :)

Intervain - poznałem po tym co masz w oku :) ( to oznacza ze jestes blondynka która umie walczyć o swoje , czyli kobietą z jajami :D - tak trzymać )

 

Każdy mówi parametry kobiety sa do poprawy , a za przeproszeniem kto mowi ze musi byc idealem - teraz sam zaluje slow bo nie wiem co autor mial na mysli tworzac prace - tutaj drodzy przyjaciele pojawia sie problem - zrozumiec prace artysty ;)

 

Jak narazie to nikt nie rozumie - łącznie zze mna wiec do roboty artisto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się te "górne atrybuty" Są trochę takie za bardzo okragłe (na górze powinny się spłaszczać a tylko na dole powinno było się widzieć wcięcie). Jak na dziecko to wygląda imo jak 21 latka czyli to co misie lubią najbardziej :D Fajnie wychodzi (pupa może byc trochę bardziej wypukła). Głowka spoko i pomysł też. Trochę anatomia zła ale jak widze umiejętności duże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomocne podpowiedzi. Na pewno się przydadzą. Jakieś większe zmiany poczynię dopiero na weekendzie (Nawet w gimnazjum potrafią wymęczyć). Jeśli chodzi o model kobiety chciałbym żeby była w pewnym sensie zbliżona do ideału, ale tez sie mówi ze ile ludzi tyle ideałów. Nad pozą i ustawieniami sceny będę sie zastanawiać jak już będę wystarczająco daleko. Wszystko zależy od czasu bo potrzeba mi go dość dużo żeby dokonać czegoś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności