Skocz do zawartości

Bitwa 3D:"Płód"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

chciałem w tej bitwie wkoncu cos skonczyc :)

wiec zalozeniem bylo aby bylo malo do robotey czyli malo modelowania texturowania itp. ciezko bylo znalesc fajny temat ktorego by tu nie bylo :)

 

powiem narazie w skrocie ze to ma byc plod

najbardziej zblizone do pierwszego obrazka :)

jeszcze koncepcja sie moze diametralnie zmienic :)

ale zobaczymy pozniej :)

 

nie ma wsumie duzo do modelowania/tex ale sa to (wedlug mnie) "rzeczy" bardzo trudne do pokazania tego co maja pokazac :)

 

koncepty:

http://www.retrouversonnord.be/fichiers_retrouversonnord/foetus.jpg

 

http://www.tonya.me.uk/graphics/Baby/Misc/week16-foetus-larger.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widziałem 2 naprawde dobre płody CG w tym jedną animkę, twój może być trzeci :)

w sumie to wystarczy SSS dobry zrobić i będzie git, tak mi się zdaje, chyba :)

 

powodzenia bitewniku ;)

 

-Edit-

chyba mówiłemn o tym co greg_jg pokazał wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa wyzwanie... Co do pracki z forums.cgsociety.org, to porównując ją z referką zamieszczoną na tej stronie można śmiało stwierdzić, że technicznie jest to mistrzostwo świata. Gdyby ktoś zrobił coś podobnego w tej bitwie to sukces murowany. Z niecierpliwością czekam na efekty. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

dzieki za komentarze :)

vorek--> dzieki :)

obo--> hehe wiem ze dziwny :) ale akurat to piekno nie jest zewnetrzne ;)

qDevil-->dzieki , wlasnie wiem ze ciezki ale fantastyki nie bedzie :) nie lubie takich klimatow :)

greg_jg-->dzieki :) watpie zebym zrobil w takim wlasnie kadrze chcialbym uchwycic cala postac i pepowine :)ale dzieki za refke napewno sie przyda :) jesli chodzi o tex i sss swiatelko z tym bedzie problem ale jakos chyba wyjdzie ;)

fikołek-->dzieki :) watpie zeby moj byl trzecim fajnym :) sie ciagle wacham w czym renderowac mental vs vray :D

SoAd-->powiem szczeze ze ten obrazek byl moja motywacja :D

adam_m-->dzieki :) racja tamta pracka to mistrzostwo swiata :)

Koniu_PL-->dzieki :) bede sie staral :)

Lewus--> dzieki :)

 

postaram sie dzisiaj zaczac robic bobasa :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat.

 

Fotki, które przedstawiłeś są świetne, ale lepiej byłoby chyba pokazać płód z późniejszego okresu rozwoju, gdy rysy twarzy i części ciała płodu wyglądają bardziej "dziecięco". Możesz powalczyć jeszcze specyficznymi, śmiesznymi, ciekawymi pozami i mimiką twarzy lub ilością płodów w ciąży :) .... Heh, potraktuj to jako wolne dywagacje. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot super temat wybrałes :) myslalem nad nim :)

 

ale chcialem zrobic płod ktory ma kilka tygodni (chyba) gdzie widac strune kregowa :D

 

n06weeks.jpg

 

moze to nie najlepszy obrazek, ale nie znam odpowiedniej frazy in inglisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleee :D sam fakt jest piekny ale obraz nie :D:D ale i tak jest ok hehe

atakuj, atakuj tak jak klicek mówi(akurat tu klicek tego nie mówi ale ogólnie pewnie tak mysli tylko nie napisał wiec atakuj bez wzgledu na to :D:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no, no nielot już jestem ciekawy końca pracki a tu tak daleko do maja! życzę powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentsy/rady ;)

piotrek--> hehe no wlasnie sam wiem ze to dziwne :D

ttaaddeekk--> :) bwedzie bardzije obyl bedzie bardzo obly ;)

klicek--> referki sa oczywiscie ;) wiadomo ze inne i to bardzo inne :) za ps'a sorki ;)

kuba-->buahaha jasne :D

fikolek--> w sumie racja ale jakbys zobaczyl referke (ktorej nie pokaze ;)) to bys zmienil zdanie :D

kuba--> yes sir :D iczy beda zamkniete tzw mozliwe ze beda wypukle :D sie zobaczy ;)

pozdro

 

 

edit:

ok tyle zrobilem

ale jak widze za duzy bedzie :( wiec chyba bede robil od nowa :)

jak macie jakies fajne zdjecia takich maluchow to bede wdzieczny :)

a10305712ed02ba4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci zdjecia nielot ? :) jak czegos nie mozesz znalezc odpowiedniego zrob przyblizona bryle i zacznij ja szybko zmieniac np. softem az "poczujesz" ze to jest to czego szukasz wtedy przestajesz i robisz detal, poprawiasz to co zepsul soft ;)

 

podpowiem, zrob malutki nosek ale bardzo prosty nie zaznaczaj tak nozdrzy jak u doroslego do tego zrob male ale pulchniutkie usteczka duze poliki i duze oczy i dosc duza glowe, mozesz troszke znieksztalcic bazowa czaszke w gore

 

powodzenia, staraj sie modelowac dziecko jak kobiete ;) czyli oble ksztalty bardzo pulchniutkie staraj sie unikac ostrych kantow.

Kobiete niby robi sie latwiej ;) a tak naprawde 100 razy trudniej jest ja wymodelowac niz tego brzydkiego samca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem ciekaw jak sobie poradzisz z shaderami skóry. mental jak wiesz idealnie się do tego nadaje (patrz Matrix III i scena z uderzeniem Agenta Smitha) więc liczę na Ciebie młody padawanie :)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wlasnie tez patrzylem na godzine otowrzenia watku i wychodzi na to ze zgapilem temat :D:D

ps. plod 2d i 3d na podium???? hehe

hehe nie mialbym nic przeciwko :D

 

zaczlem dzisiaj modelowac wiec sie nie martwcie postaram sie skonczyc :D

na posty odpowiem pozniej bo mnie nie ma :D ale dzieki za komentsy i za zdjecia materialy itp. :) baaaaardzo sie przydaly :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wiec tak :

jesli chodzi o renderer to bedzie to oczywiscie mental :)gdyz sss ma boski ;)

glowe zrobilem na nowo bo tamten za "stary" byl ;)

teledysku "teardrops" niewidzialem musze luknac :)

Xiz0r bardzo dzieki za pliczek :D

animka antropusa super bardzo pomocne :)

dzieki wszystkim za pomocne linki itp itd :)

klicek oczywiscie ze kobitke trudniej zrobic a dziecko jeszcze trudniej od kobitki :D taka hierarchia czym mlodszy tym trudniej :D

Tortur hehe cisne cisne :D

narazie 3dni pracy wieczorkami :) mecze sie z bryla i z wszystkim :)ale jako tako wychodzi :)

pozdro

88ca5c039687e7f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności