Skocz do zawartości

Bitwa 3d: "Małe jest piękne" - Pirate.


Innos

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł mój: Wombat siedzący na krawędzi klifu i patrzący w malusienkie gwiazdy. Płacze a jego dziewczyna go pociesza. W tle jest las lub cos takiego jeszcze nie wiem. Posłużyłem się referencjami ale w większości pokrewne (np. szczury bo mają mniej sierści i latwiej zobaczyć jak układają się fałdy tłuszczu) Tekstury zrobie chyba ze zdjęć.

 

Gdyby ktoś nie wiedział jak on wygląda:

 

wombat-ways.jpg

 

 

 

Oto początki mojego modelu:

29152422yx2.jpg

 

Oczywiście zrobie z nim całą scenkę. Kto wie może będzie nawet wombaczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pyszczek spoko ale czemu znow zwierzak?...

Małym pięknem w tej pracy nie będzie wombt tylko w gwiazdy na które będzie spoglądał. Będzie siedział na klifie z wielkimi oczyma i płakał. Wombaczyca będzie go pocieszać. Ma to obrazować to że to co widziimy jako małe (gwiazdy) są naprawde przeogromne i mają wielkie znaczenie dla nas.

 

PS. Najpierw robie model realistyczny potem będe go przerabiał na bardziej cartoona. Robie tak dlatego bo łatwiej wtedy będzie mi uzyskać odpowiednią topologię idącą wzdłuż mięśni. Wtedyłatwiej bedzie mi ustawić jego wygląd w postaci cartoona (łatwiej operować tym co ma lepsze mięsnie niż trudzić się z czymś co trudno nazwać dobrze wyglądającą siatką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy. Już chciałem porzucić projekt bo myśle że poza wygląda trochę sztucznie! Ale teraz jak spojrzałem na to znowu (nie o 2 w nocy czy 6 nad ranem) to widze że nie jest tak źle. Trochę model wygląda dziwnie (ręka) trochę się spłaszczyła ale postaram się to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie taki wczesny dresiasz.

Dzisiejsze dzieciaki (nie wiem jak u Was ale u mnie to strach nawet 5lat uzywają takich słów i tak wyglądają ze strach się bać)

 

Jak dla mnie bomba tylko czoło ma płaskie a chusta okrągła, dopasuj do głowy.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności