Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Poker Monsters


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: "POKER MONSTERS"

Praca przedstawia małe żółte potwory bawiące się na stole od ruletki. Dookoła nich latają kolorowe żetony. Potwory nie zdają sobie sprawy z czychającego na nie niebezpieczeństwa ze strony ogromnej ruletki która nisczy ich piękny mały świat...

 

PLIK DO NOMINACJI:

 

ende.jpg

66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zmienie chbya troche kadr bo chciałem zeby było widać te cyferki na ruletce razem z zielonym "0" Jeszcze chyba musze delikatnie ruletke w lewo przesunąc bo mię kompozycje psuje. Przesune o jakies (na tym obrazku) 40 - 50px

 

warstwakolor003fk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dłubanie się zaczęło..... Do obrazków tutaj wrzucanych robie takie wstępne FX żeby zobaczyc i zastanowić sie co dalej. Generalnie praca wydaje mi sie zbyt kolorowa... no i nie jestem jeszcze pewny sierści tych potworków...jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do sierści tudzież ich anatomii .. to z radością wysłucham

 

update.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, wesoła i oryginalna pracka. niezły chaos :D nie kumam za bardzo o co biega ale wygląda fajnie. Drażnią mnie trochę te rozmazane żetony - zbyt odcinają się przez to od reszty. Te misie też się niby ruszają, a jednak efektu rozmazania na nich nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iście zajebiście...a maniakS-owi pozwole sobie wytłumaczyc ze nie chodzi wcale tylko o ruch zetonu a raczej o plany i ostrosc skoncentrowaną na określonej częsci obrazka,-tak działa tez oko ludzkie.Mysle ze jest git .mozna tam kobinowac na rozłozeniu tego blura ale ja bym sie nie czepiał za bardzo.Fajnie się na to patrzy i cieszę się ze mogę oglądać twoje prace.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matura mi trochę przeszkodziła...... ale na szczęście już po tym gównie.. jest i nareszcie mogę się zabrać za kończenie pracy... Wogóle zakładałem że nie dam rady ;] i spisałem prace na straty...i wykonczenie jej w pozniejszym czasie, ale na szczęście przedłuzono termin.....:) więc będę to kończył.....

 

warstwakolor010c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bardzo fajne. zetony sie szybciej poruszaja niz miski wiec motion blur na nich nie powinien dziwic. Technicznie super i pomysl rowniez b. sie podoba :) zycze powodzenia, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zrobie synteze motion blura i czegoś co można by nazwać "śladem kolorystycznym żetonów" Również całościowo obrazek będę traktował lekkim filtrem który mi kolory lekko ociepli... popracowałem również nad podłogą ...... ale dalej nie wygląda futrzaście.....czyli jeszcze trochę bede musiał nad nią posiedzieć

 

 

warstwakolor010da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowa praca. Troche perspektywa niektórych elementów nie do końca dobra (żetonów i kostki na przykład), no i musisz poćwiczyć elipsy - ta ruletka trochę krzywa. Poza tym przyjemny rysunek. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności