Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Mrówka to taż człowiek


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zrobić Antpolis :) . Będzie to miasto mrówek które będą wysoko rozwiniętą cywilizacją. Dołanczam rendery narazie tylko mrówke.

 

Polski opis:

Ktoś na jednym z internetowych serwisów informacyjnych powiedział "Popatrz na mrówkę i zastanów się czy to jest też życie?", Ja moją pracą chce odpowiedzieć na to pytanie: otóż tak. Chciałem utożsamić mrówki z ludźmi aby pokazać że one mimo tego że są takie małe że ich często nawet nie zauważamy są piękne i też żyją

 

english description :

Someone on one of internet informative services said "Have a look at an ant and think, is this life also?"I want to answer on this question in my work: namely so. I wanted to identify ants with people to show that they even though , that they are such small so we often even don't notice their beautiful we don't see them but they are really wonderful and live as well.

 

Najnowszy render :

 

link http://www.mateuszpage.yoyo.pl/nareszcie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny pomysł z miastem mrówek. Wrażenie napewno zrobi duża ilość szczegółów oraz ich spójna kompozycja.

 

Jeżeli zdecydujesz się stworzyć od początku model mrówki, pamiętaj o tym, że być może na planie tych mrówek będzie bardzo dużo i żeby zrobić wersję bardzo low-poly, którą będzie widoczna z daleka. Nie wiem jaką kompozycję planujesz umieścić w kadrze, ale jeśli mrówek będzie "po horyzont" te najbardziej odległe możesz umieścić na plane'ach z texturą z alphą.

 

Pamiętaj by dobrze zarządzać sceną z wysokim budżetem polygonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mrowki mieszkajace w blokach z wielkiej plyty? to miasto nie wyglada na wysoko rozwinieta cywilizacje tylko jak zwykle polskie blokowisko(przypomina :P) , okragle drzewa tez srednio pasuja , brak jakiejs spojnosci , czemu okna sa krzywe? postaraj sie poprawic bledy , a bedzie dobrze ,,pozdrawiam i powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jeszcze można dodać.

Co potrzebne takim "postępowym" mrówkom?

to nie jest kwestia tego co dodać. popraw to co już masz. a właściwie wymień na nowe. bo na razie to modeling - dno, texturing tak samo

i nie tłumacz sobie w ten sposób że jesteś uczniem klasy pierwszej gimnazjum to masz prawo odwalać lipe. nikogo nie obchodzi ile masz lat, co na forum było wałkowane już dużo razy.

musisz wziąść się w garść i wszystko co robisz, musisz robić porządnie. najpierw wymodeluj, potem textury, na końcu wal rendery. bo na razie wrzuciłeś kilka boxów, kulek i mrówek i to wszysko

życzę wytrwałości i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten render wygląda jakby to miał być szkic całej pracy :/ jak dla mnie to wygląda bardziej jak "wielkie mrówki w mieście" niż "futurystyczne mrowisko". Ten temat trzeba by było jakoś ambitniej rozwiązać, bo przy takim koncepcie nawet dobre modele i textury mogą nie wystarczać... podsumowując...jak dla mnie wszystko jest do duu... (prócz tematu, bo można z niego dużo wyciągnąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny render. Narazie to moje pierwsza praca w bitwie i pierwsze więklsze przedsiemwźięcie. Dopiero sie uczę i dlatego prosze o wyrozumiałość. Wiem że nie będe na podium ale zawsze trzeba walczyć i dać z siebię wszystko. Wiele żeczy się dzięki tej bitwie nauczyłem i może jkiedyś będe dobrym grafikiem 3D.

PS. Te misie są chołdem dla mojej ulubionej przytulanki z dziecinstwa :D .

PS2 ta "Pani Mrówka" jest stylizowana na dodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jest słabo :/

Ale jesteś początkujący i widać, że się dużo napracowałeś przy modelingu, materiałach i oświetleniu :) Za kilka lat pewnie będziesz wymiatał na forum :D

PS tak z ciekawości zapytam - jaki czas renderu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat Berserk: pewnie nie zawojujesz na tej bitwie , bo praca raczej słabiutka.

Jesteś jednak początkującym... więc grunt nie poddawać się a będziesz kiedyś wymiatać.

pamiętaj tylko aby każda kolejna praca była coraz lepsza ;)

ps. zachowaj te prace .. Twoje początki itp :) mówie Ci.. po paru latach ma się nie zły ubaw .. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności