Skocz do zawartości

bitwa 2D: Małe jest piękne


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowialem dolaczyc do zmagan :) Kiedys zrobilem malego rycerza z papieru,w pelnej zbroi (jak cykne fotke to wstawie) Wczoraj wlasnie na niego sobie popatrzylem i przyszedl mi do glowy taki pomysl...

miejsce akcji: biurko

bohaterowie: papierowy rycerz, papierowa krolewna w klatce ze spinaczy, i smok zrobiony z zapalniczki kartonu i jeszcze nie wiem czego....

akcja: uratowac krolewne :-)

 

ponizej szkic.

Nie wiem jescze czy taki bedzie ostateczny temat pracki ale mysle ze na poczatek moze byc

 

male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, rycerzy wymiata...ale nie łatwo będzie ci pokazać całą scenę...swoją droga ja bym to nazwał ORIGAMI WARS :D...i zrezygnował z tego biurka i zapalniczki...poszukaj może wzorów smoka i rycerza robionych z papieru...poza tym w tradycyjnym origami używa się rewelacyjnych papierów...tzn myślę o wzorach i kolorach. Tam mógł byś zaszaleć... ale to w sumie tylko taka luźna uwaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ;]

 

Oj to żeś sobie teraz narobił, taki radykalizm i to na samym finishu. Pomysł fajowski.

Zbliżenie na słoniki, może mniej zieleni w otoczeniu, zwęzić kadr . . .

 

I do roboty Orthi bo czasu masz mało. ;)

 

Powodzenia

i 3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trudno mi jest się wypowiadac , ponieważ mam tu juz etykietke zadufanego kolesia. Tylko chciałem zwrócić uwagę , że słonie sa identyczne(robią wrażenie klonów-np. identyczny ruch), i ten fakt mocno wpływa na mój odbiór jakości pracy, pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem i po twoim komentarzu ze dwa razy...i nie rozumiem twojego ataku? Scena z biurkiem -to jeszcze zrozumiałbym zrobic te słoniki z porcelany. I tak je czytałem, poniewaz cały drugi plan jest taki żywy, prawdziwy a tu takie sztywne słonie, pozdrawiam.

....albo fakt ,że to co tu czytam jest tak dla mnie niezrozumiałe i nieplastyczne, że nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kroczek po meczacych 2 dniach szukania inspiracji i konceptów wrocilem do poczatku . tyle ze etraz to berdziej lodyga bluszczu niz galaz :) mysle ze lepiej wychodza przy tym te male slonie.

jesli motylek nie bedzie wystarczajacy pradwopodbnie pojawia sie jakie skwiatki zeby nie bylo az tak zielono. No i jescze jedno, roslinka nie bedzie tak wsciekle zielona :)

 

male_slonie05.jpgmale_slonie5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE KOLEJNA ZMIANA TEMATU:)

 

rzadko zdarza mi sie zeby tak skakac po konceptach ale z tymi sloniami nie moge jakos dojsc doladu :( to juz ostatni koncept w tej bitwie.

 

Dla odmiany pomyslalem o czyms wodnym i przyszly mi do golwy male syrenki i maly medialion kotry wpadl do wody. Chwile potem medalion zmeinil sie w malutki batyskaf z mrowkami na pokladzie :] poniezej 3 kolejne obrazki:

 

mala uwaga: wiem ze batyskaf jest troche koslawy :-) obiecuje ze bedzie lepszy

 

syrenki01.jpg

 

syrenki02.jpg

 

syrenki03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w dupe, jezeli zostaniesz przy tym temacie to ja wysiadam- krasnoludek a nawet ta mrowka w srodku helmu ktory wpadl do wody-a co oni tam robia-jak sie tam znalezli geez;] rownie dobrze mozesz dac paczke po prazynkach, nie no nie rob lipy,obciach! Male jest piekne? i o co chodzi? ze mrowka jest mala? bez sensu,strasznie naciagane, to powinien byc jakis sens, zasada, ja z pracy powinien odczytac te "male piekne",a patrzac na twoje dzielo to widze tylko ze jakis nastukany chlop mial niezla faze i dorwal sie do tabletu... slonie dookola plywajace daj kurde.

 

w skrocie-jestem na nie!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kombinujesz :]

to tak żebyś nie zapomniał że termin coraz krótszy.

1. jeśli już chcesz zostać przy syrenkach ;D,

to oby cała kompozycja miała jakiś sens, musisz zrobić jedną z dwu rzeczy:

a. cofnąć syrenkę z prawej dolnej strony przed batyskaf.

b. lub przesunąć batyskaf do koła.

2. Zrób mix batyskafu z tym medalionem, wywal z niego silniki, niech go prądy niosą i dodaj łańcuszek wolno opadający. Podepnij go pod agrafkę, (refleksami, można by się fajnie pobawić i taki fantastyczny, lekko zblurownany efekcik dodać, poświatę.)

3. Skieruj głowę syrenki lub dłonie w kierunku baty .

 

Wszycho Mr Orthi :]

Działaj, Działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba opcja z medalionem .batyskaf juz nie .jakbys dobrze skonczyl to z medalionem to bedzie spoko.zresztą to zabawa.widze ze dobrze sie bawisz i o to chodzi.nie rozumiem niektorych komentazy i wstawek o tym czasie uciekającym.no ale zostawmy to...niech sie ludziska

prężą.pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ujęcie z samym łancuszkiem i medalionem na początku jest najlepsze i na tym trzeba pracowac.popytaj innych .wszystko tam jakos siedzi .kompozycja i układ postaci.moze popracowałbym nad ruchem samego łancuszka od medalionu.skoncz tamto i bedzie naprawde z jajem.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz koniec, pewnie jest jeszcze troche rzeczy do poprawki, ale juz nie zdarze wiecej zrobic. :]

Nie wiem czy kontrast nie za duzy. Na kompie, z ktorego wstawiam okazalo sie ze praca jest za blada. mam nadzieje ze nie przedobrzylem.

 

Krótkie zdanie opisu. Na smierc o nim zapomnialem:

Something small and beautiful was lost. and become unusual gift for little green mermaids.

 

syrenki14.jpg

 

i link do pelnej wersji: full

 

maly dopisek: w calosci zrobione w GIMP'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności