Skocz do zawartości

POSTAC 3D: dragon


Tomson

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem...

dosyć nietypowy model jak na smoka... :)

z boku wzorowany jest na dragonie białym

natomiast z przodu to już zupełnie mój wymysł...

tam za okiem do tyłu jest jeszcze wielki bałagan... dużo dojdzie no i oczywiście czeka mnie dolna część...

 

dragon1.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki :)

zostałem skutecznie zmobilizowany do dalszej pracy... :D

ten widok z góry :) no rzeczywiście nieco kwadratowo wyszedł... a nawet może za bardzo trójkątnie... no ale to się z biegiem czasu wyreguluje jak i inne błędy...

ok

no to zabieram się do dalszej części...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy rzut oka - rewelacja kurde swietny, ale niestest dalej juz niebylo tak fajnie, a szkoda, ale nic przejdzmy do konkretów. niech jego pysk bedzie bardzej smukły bo obecnie to ma jakby wór pod gardłem. i troche drapieznosci, bo jak narazie to mam wrazenie ze sie usmiecha. ogolnie strasznie masywny pysk - podonie jak te psy co maja dresy- nie wiem jak sie nazywaja wiec nich tego kto go ma wybaczy jak nie jest dresem, ale takie budzi moje skojarzenia. podobnie tez tył łba, podoba mi sie ten pomysl na jakby blachowe zachodzenie glowy, ale wyszedl ci bardziej cyborg.ta wypusta do góry przy oczodole jest fajna, ale totoalnie nierealna(sam smok jest nie realny, ale pomińmy to)smok tyłu. zaokrąglij otwor noca no i oka, mialej pracy smok rzecz fajna, ale trzeba popracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

no nie jest tak prosto... :)

ciągle coś zmieniam i ciągle jest coś nie tak...

zrezygnowany zarzuciłem plik który zapamiętałem przed zrobieniem dolnej części (szczęki...), dorobiłem to co widać i właściwie dalej jest coś nie tak... :D

 

ten ma masywną góre i miał masywną dolną część co nie tworzyło ciekawych rezultatów..... teraz jest tak że góra dalej jest masywna a dół praktycznie znikomy...

myśle że jak góra będzie smukła, dolną część się nieco powiekrzy to może... będzie dobrze... :)

no dobra...

poplątałem...

chyba zrobie jednak nowego smoka (normalnego) o zupełnie innej budowie...

 

dragon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności