Skocz do zawartości

Paintball w Gliwicach - Wrocław TEAM :)


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

b2b1ad96544a9e31.jpg

 

Meine liebe kameraden... khem, khem... :]

 

Wybieramy się na paintball i to już za kilkanaście dni więc pora coś postanowić. Jedziemy PKP (Polskie Koleje Pełnometrażowe) i kupujemy bilety weekendowe:

 

  • spotykamy się na dworcu jakoś o 8:30. (ja będę zaraz po ósmej bo nie zamierzam sterczeć w kasie po bilet na 2min przed odjazdem pociągu i na pewno chcę w spokoju wypić kawę w KFC)
  • wyjazd: 9:02
  • przyjazd do Gliwic: 11:11

 

kto nocuje ten wraca z nami w niedzielę:

 

  • wyjazd: 17:50
  • przyjazd do Wrocławia: 20:03

 

kto wraca w sobotę ten sam sobie szuka połączeń :]

 

Lista rzeczy jakie niedoświadczonym zawsze brakuje:

 

  • picie najlepiej woda (hadwao nie cedwahapięćoha) i to w dużych ilościach
  • osobne ciuchy tylko na paintball (dokładnie wszystko na zmianę, włącznie z bielizną - ostatnio mieliśmy wodę po kostki i błoto po kolana więc sami wiecie)
  • kto zostaje na noc ten bierze śpiworek i karimatkę
  • o rzeczach typu ręczniki i dezodoranty chyba nie muszę wspominać :]
  • fotograficy biorą sprzęt foto
  • alkoholicy sprzętu brać nie muszą :]
  • koszta itp: 60zł za paintball + kasa na bilet + kasa na piwo. razem od 150zł (klasa ekonomiczna) do 3599 zł (klasa biznesowa).

 

więcej info: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=35453

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czas wkoncu kupic karimate hehe chyba teraz illy mi niepozyczy ;P

mnie cieszy ze to nie bedzie 8h podrozy tylko 2 bo bym oszalal :D ciekawe czy miejsca beda ostatnio bylo ciezko ale dzieki pomyslowosci (niemojej;)) mielismy same luksusy ;P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: wersja extremalna to jeszcze nocleg w toalecie PKP :]

pikSar: a co przyjmujemy?

illy: sprzęt kupicie na miejscu (ponoć taniej) :]

nielot: heh. warunki były idealne. najpierw wspaniały zapach toalety a potem miła pogawędka z miłym chłopcem z parafialnego kółka różańcowego :D

Knysha: WÜNDERBAR!

 

[edit]

 

spotykamy się na dworcu jakoś o 8:30. ja będę zaraz po ósmej bo nie zamierzam sterczeć w kasie po bilet na 2min przed odjazdem pociągu i w spokoju wypić kawę w KFC.

 

pozostało jeszcze 20 dni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.. cedwahapięćoha :D

 

chudy: będziemy siedzieć w KFC albo stać pod tablicą odjzadów na Dworcu Głównym.

 

wypatruj grupki ludzi bez sensu plotących o róznych rzeczach w których najczęściej powtarzającymi się słowami są: max, modelowanie, rendering, mental, gupi vray, wcale nie, masz bana, podaj piwo, wylałeś, niedobrze mi :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypatruj grupki ludzi bez sensu plotących o róznych rzeczach w których najczęściej powtarzającymi się słowami są: max, modelowanie, rendering, mental, gupi vray, wcale nie, masz bana, podaj piwo, wylałeś, niedobrze mi :D

 

Hehe jak to mawiaja: You made my day :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wypatruj grupki ludzi bez sensu plotących o róznych rzeczach w których najczęściej powtarzającymi się słowami są: max, modelowanie, rendering, mental, gupi vray, wcale nie, masz bana, podaj piwo, wylałeś, niedobrze mi :D

 

 

myślę , że do keywordów dobrze dodać jeszcze Leru, aparat, Gliwice, super vray, paintball, pizzeria, deszcz, pogoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak prawdę mówiąc chyba i tak będziemy musieli poczekać na dworcu bo reszta też dojechać musi, ja już będę na miejscu koło 8:30 i z tego co się orientuje to będzie już też AG ofcourse illy, David14 i slim_sandman także zjemy śniadanie , pogadamy i wyruszymy w okolicach 11 na dworzec. 15 marca wyślę wam (wszystkim) na maila 2 telefony kontaktowe także jak ktoś nie ma, to niech zapisze i dzwoni w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha: w zeszłym roku jechaliśmy za ok. 20zł. ale kupimy bilety weekendowe za 38 zł (możesz jeździć gdzie chcesz po całej Polsce ale tylko w weekendy) i będzie ok.

 

co do piwka na rynku w celu ustalenia strategii to jestem za :) może w środę o 17? akurat po pracy sobie wyskocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja spotkania na Pilczycach 10 różnych linii tramwajowych i autobusowych, 10 minut od centrum u mnie w M3

zapraszam

 

mogę zrobić dobry bigos i sałatkę z tuńczykiem - zrobimy mini parapetówkę ?

pogramy w darts, łykniemy bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności