Skocz do zawartości

Bitwa3D: Kopalnia diamentów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Również postanowiłem powalczyć w tej bitwie:)

 

Założenia:

Planuję zrobić kopalnie diamentów [bo diamenty są małe i piękne:)], w której będą pracować krasnoludy [bo też małe:)]. To jest pewne, pod warunkiem, że nie polegnę na krasnoludach;), reszta to na razie odległe wizje wypaczonego umysłu teledyskiem Rammsteina "Sonne":D Tak jak w teledysku klimat ma wskazywać na trudy wydobycia "małego, które ma być piękne".

 

Koncepty może wkrótce będą [czyt. jak siostra narysuje:D]

Życzę powodzenia wszystkim konkurentom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możesz zamiast czekania znaleźć jakieś zdjęcia krasnoludów z gry Lineage 2. Niesamowicie tam wyglądają, to jedyne co w tej grze jest fajnego.

 

PS:

Też coś krasnoludzkiego może wykombinuję na tę bitwę jak czas znajdę, a na razie żarliwie dopinguję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki a komentarze!

 

ferni się rozumie

piotrek hehe:)

RA dzięki wielkie, coś tam znalazłem.

 

A teraz coś co udało mi się wydłubać, jeszcze do poprawy pójdzie, ale się odważyłem pokazać;) , a i uprzedzając nos ma być taki duży:

02cp0.jpg

i siatka:

02siadkauz5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

bardzo fajnie ci wyszła ta głowa krasnoluda, jedynie co mi się rzuca w oczy to własnie jego własne oczy a raczej oczodoły, są jakby za płytko, zrobiłbym je bardziej głębiej osadzone. no i te brwi koniecznie wywal zrób nowe, bardziej odstające do góry, krzaczaste a nie takie ulizane, pewnie to tylko takie próby ;-)))

 

koncepcik masz super, życzę wytrwałości w modelingu i skończenia pracki

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

mMm_projekt powiem Ci szczerze ze załamałeś mnie resztą krasnoluda! Zaczynałeś dobrze z tą głową ale resztę zawaliłeś. zgubiłeś proporcje jego ciała, biceps ma wielkości uda! zdecydowanie za duże! a główka wygląda teraz zbyt mała. popracuj jeszcze nad nim.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności