Skocz do zawartości

Bitwa 2D : motyl


Mruk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem że spróbuję swoich sił w bitwie i przy okazji się czegoś nauczę.

Jak narazie wrzucam szkic mojego pomysłu.

Mam nadzieję że wszystko widać:

szkic2yu8.jpg

 

-Edit-

 

Opis:

Great army is marching to war. Only one robot finds something that makes him forget about everything else. A tiny butterfly...

 

Ostatnia wersja:

bitwa10rh3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Porasz – ani rewelacja, ani jak zawsze, ale dzięki. A co do liczby moich postów – muszę jakoś zapracować na swoją ksywkę co nie?

 

 

nicponim – właśnie tak to widzę, planuję jeszcze wybuchy, dym i latające po niebie samoloty czy coś w tym stylu. A na ziemi poniewierające się łuski z pocisków...

 

 

pwq – ciekawe skojarzenie.

 

 

Marduk – hehe, sam jestem ciekaw. Liczę że się czegoś nauczę.

 

 

Intervain – Trochę mnie zdołowałaś. Z rysunków Matt'a pamiętałem tylko „Number Six” a tu się okazuje że robię plagiat ;) Ale szczerze mówiąc nie chce mi się już zmieniać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi sie ze misio bylby lepszy-na motylka trzeba czekac zanim usiadzie na rece,wyglada to tak jakby ten robot opierniczal sie,usiadl sobie i przy okazji motylek przycupnal na rece. Z misiem natomiast to wyobrazam sobie tak,ze bieg gdzies na akcje,rozkurwial co sie dało,a tu nagle patrzy lezy jakis pluszak na ziemi, siada z wrazenia i sie jemu przyglada. Inna sprawa tyczy sie samego conceptu- pierwszy robot ma fajniejszy ryjek-tzn pasuja te duze oczy(jezeli to oczy)-wyrazaja takie zdumienie,zdziwienie,bardzo pasuja do tematu- niby zabujca,ale w tej scenie robi sie taki "przyjazny","cieplutki". Drugi concept jest lepszy,ale tylko jako concept- pod temat bardziej podchodzi nr1. Inna sprawa ze 2 ma sylwetka humanoida,lepiej gdybys zmniejszyl leb,dodal troszke wieksze lapska i nogi-takie typowy robot , a nie czlowiek przebrany za robota.

 

No i skromnie przyznam ze narazie to jestes moim faworytem:] Swietna krecha,a rozumiem ze to dopiero poczatkowe szkice. Sadze ze chyba pozamiatasz tych starych wyjadaczy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja tez wole misia :D Chocby dlatego ze teraz praca zaczyna przypominac cos co ja mialem w glowie :P

 

Ale powaga, pierwszy szkic ma lepsze wszystko - poczawszy od ujecia kamery do designu robocika (ta mala glowka sugeruje mala, niemal dziecieca inteligencje stad zainteresowanie misiem) i w ogole jakos bardziej to pasuje. Ogolnie to co mowi nicponim - moze i sam w sobie drugi koncept robocika niezly, ale kilmatycznie i do tematu bardziej pierwszy podchodzi

 

Bede zagladal bo jeden z lpeszych pomyslow ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się pierwszy szkic - może trzymać sobie misia albo motylka - bez znaczenia bo wiadomo o co biega. Podoba mi się też pomysł z łuskami u jego stóp - może nawet mogło by być ich więcej ? nawet duuużo więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej weekendowej przerwie wrzucam kolejne podejście do tematu:

szkic3obryshj7.jpg

 

A tutaj mały bonus (niestety raczej nie na temat) - wpadł mi taki pomysł do głowy jak rysowałem powyższy szkic:

szkic4obryssj0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol pomysl z misiem za sterami troche inaczej sobie wyobrazalem, typu ze bedzie mial pilota od robocika i bedzie bardziej jako wielki teddy bear niz misio ale fajnie wyszlo. Jednak przyznaje ze siedzacy robot z motylkiem mnie bardziej odpowiada. BTW motylek fajnie wyszedl. Pod nogami mzoe jakies kwiatki i trawa? Co do samego designu robota podobaja mi sie wszystkie 3. Tylk oze pierwszy jest taki bardziej klasyczny, drugi podchodzi bardziej pod marines, natomiast ostatniemu brakuje troche detalu. Ale jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne,jednak siedzaca wersja lepsza od kleczacej. Nieiwiem ale caly czas bardziej pasuje mi robot z 1 posta-wez go troche stuninguj a nie rob nowej koncepcji- no i misio tez lepszy od motylka- taka sugestia ze walcza z ludzmi(no bo oni kupuja pluszaki) i moze gina niewinne,bezbronne osoby(no bo kupuja je dla dzieci). Ale to juz ty decydujesz czy zmieniasz czy nie. Tak czy siak swietnie sie zapowiada,lubie twoj styl,czekam z niecierpliwoscia na kolor!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bezczelnie odjechany pomysł! Druga koncepcja chyba lepsza - kompozycja trochę na zasadzie złotego podziału. Życzę powodzenia! Będę często zaglądać (nie żeby to bylo jakieś fajne i ważne, że będę zaglądać, po prostu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie rozplanowales swiatlo oto chodzi cieple delikatne kolory, ale skrot na pile jest nei taki wyglada jakby jej koncowka byla skrzywiona co do calej podstawy narzedzia ;) . czekam na pozadna dawke detalu ktory w tym obrazku sprawdzilby sie doskonale ;) no ja tez zzycze wesolego jaja itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie.. tylko dlugo trzeba sie przygladac nogom zeby zlapac jak one sa ustawione.. zwlaszcza jego prawa noga. niknie gdzies za kamieniem ale nie widac tego od razu.. a w drugiej nodze dzwnie wyglada "kolano". jakies takie obłe. oczywiscie odbior calej pracy jka najbardziej pozytywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh .. musisz szybko działać :P Masz mało czasu...

Powinieneś poprawić kolorystykę i światło na pancerzu robota ..

Jest nieźle ..

Możesz sie zabawić tak, jak to robi mant-raz a mianowicie robiąc kilka kolorystycznych próbek .. szybko kładąc rożne kolory ., w rezultacie powinieneś otrzymać kilka prac z rożną kolorystyka ,kolory a późnej wybierasz która opcja jest najlepsza lub pytasz o zdanie użytkowników forum .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem regulamin nie trzeba chyba kończyć pracy do 3 maja? Ale może źle odczytałem... Dzięki za komentarz, spróbuję popracować nad kolorystyką. To dopiero początki jeśli chodzi o moje mazanie prac tabletem więc nie czuję się jeszcze pewnie w tej technice. Siądę do tego wieczorem, postaram się podrzucić kolejny etap. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności