Skocz do zawartości

Fotografia: mantrazowy kącik...


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 i 3 wybijaja sie troszke, raza te krzywe kardy, takie skrzywianie powinno byc uzasadnione, aby stanowic z obrazem prawidlowa kompozyje, uwidocznic cos badz aby skierowac uwage widza na cos konkretnego, a tego tu brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze: rewelacyjne swiatlo zepsute krzywizna :)

drugie: nic specjalnego

trzecie: jakos balans bieli i saturacja lezy, no i budynek sie wali :)

piate: lepszy by byl kadr taki jak jest w miniaturce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pierwsze jest super, tylko szkoda, że takie krzywe.

Jednak z drugiej strony, dzięki temu na pierwszy rzut oka budowla wydaje się być mniej rzeczywista, drugie spojrzenie to myśl 'krzywe, krzywe'.

W czwartym niepotrzebnie wcisnął się w kadr dach auta. Zresztą uważam, że sam temat jest ciekawy, jednak kadr średnio dobrany.

p.s.

Jak to paskudne kinkiety mogą psuć piękny korytarz. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinacze są super - najlepsze zdjęcie z serii kwiatów. ;]

Psina z ostatniej fotki jest urocza.

Pergola fajna kolorystycznie - kiedy robiłeś?

Ale ten zielony hotel jakby się przewracał do Odry, dziwnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiałeś te fotki w Photoshopie? Wyglądają lepiej niż z Nikona D70 :S Ostrość i szczegołowość jest porażająca. :o

 

P.S. gdzie Wy tu widzicie spinacze? Chyba nie mówicie o KLAMERKACH? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidiasz: tez lubie ta fotke:) te z pierwszej strony sie nie wczytuja, bo mialem czystke na serwerze :(

Colgatte: dzieki, psina sie wabi Xano :) Pergole robilem w dlugi weekend, ale troszke kolory podrasowalem w PSie. z hotelem to nie wiem, nic nie poprawialem, taki juz jest =) ale mam plan, zeby z niego zrobic mattepainta

SSn4k3: dzieki

Remedy: tak, byly poprawiane. glownie przycinanie kadru i wyostrzanie, czasami wyciagalem troche kolor.

 

i jeszcze 3 fotki (ryby z ogrodu japonskiego):

 

26.jpg

27.jpg

28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wątku "Kropa-the beggining" tam wrzucę a jakbyś był zainteresowany innymi moimi fotkami nie tylko tymi owiec, to zapraszam na http://www.m-a-u-a.fotolog.pl :)

Okolice Gubałówki i hali gąsienicowej to wiadomo, że jak się było to i się zna :)

Ja na Zawracie nie byłam, dla mnie to był pierwszy raz w życiu w górach więc najwyższym szczytem był Kościelec :( trochę kondycji i dobrych butów zabrakło ;) No ale całe czerwone wierchy zdobyte, kasprowy wierch, giewont,morskie oko, dolina pięciu stawów, siklawa i sama nie wiem co jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropa: wow, to szalenie duzo polazilas, ja bylem tylko kilka dni, na Koscielcu bylem jakis czas temu, uwazam, ze to najgorsze na co do tej pory wszedlem, wiec respekt :) widzialem Twoja fote z Gubalowki, faktycznie identyczna:) Moze wchodzilas w tym samym momencie co ja...

siepacz: zgadzam sie, pstryknalem ta fotke od niechcenia, a potem zobaczylem w domu, ze ciekawie wyszla ta diva, tyle, ze na pierwszym planie ten koles, mimo wszystko wrzucilem, bo dzieki temu zdjecie ma historie (koles sie na ta staruszke patrzy) :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy dużo...byłam tam tylko 5 dni,ale dziennie chodziło się po ponad 8h. Kościelec zdobyłam 2 dnia (ale był to mój pierwszy szczyt w życiu) i powiem Ci jedno-weszłam i zaczęłam panikować jak ja mam zejsć stamtąd na dodatek w takich zwykłych śliskich butach ;P ale jakoś się udało :) Podobno Kościelec to pryszcz w porównaniu z Zawratem, Świnicą i Rysami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Koscielec wspominam ze strachem, jesli chodzi o Zawrat to zalezy od ktorej strony wchodzisz, jesli od strony Hali Gasiennicowej to faktycznie jest ciezko (kilometry lancuchow), ja w tym roku schodzilem od tej strony, tez bylo ciekawie (zjazdy na dupie) :) ale moja dziewczyna bedac pierwszy raz w wyzszych gorach dala rade, wiec chyba nie tak trudno. Ja poza tym tak sobie mysle, ze mam lek wysokosci, ale w gorach jakos malo wyczuwalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności