Skocz do zawartości

Bitwa 2d: niewielka klatka piersiowa :D


Ros1

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja dotyczy kwestii rozmiarów kobiecych klatek piersiowych :). Pierwszy szkic przedstawia na razie tylko koncepcję, otoczenie i cała reszta zapewne ulegnie jeszcze niejednej zmianie. Na razie usytuowałem scenę w jednym ze środków miejskiej komunikacji, gdzie, ze względu na duży ścisk, może wystąpić dużo piersi w stosunkowo niewielkim obszarze, co z kolei daje nam duże możliwości porównawcze. Tak więc małe, jędrne piersi niewinnej i radosnej dziewoi postanowiłem przeciwstawić wielkim, niesmacznym, tłustym i silikonowym biustom pań o niezbyt wyrafinowanej urodzie :D

Wkrótce kolejne odsłony, już nie ołówkiem...

 

http://img474.imageshack.us/img474/6576/szkic1in9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Moja propozycja dotyczy kwestii rozmiarów kobiecych klatek piersiowych :). Pierwszy szkic przedstawia na razie tylko koncepcję, otoczenie i cała reszta zapewne ulegnie jeszcze niejednej zmianie. Na razie usytuowałem scenę w jednym ze środków miejskiej komunikacji, gdzie, ze względu na duży ścisk, może wystąpić dużo piersi w stosunkowo niewielkim obszarze, co z kolei daje nam duże możliwości porównawcze. Tak więc małe, jędrne piersi niewinnej i radosnej dziewoi postanowiłem przeciwstawić wielkim, niesmacznym, tłustym i silikonowym biustom pań o niezbyt wyrafinowanej urodzie :D

Wkrótce kolejne odsłony, już nie ołówkiem...

 

 

Hehe ostro jedziesz :D

 

ale nie wiem czy cenzura Tobie tego nie wytnie . . .

 

Pozdrawiam i Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności