Skocz do zawartości

[Pojazd;Scena 3d] Cinquecento


pol1k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z poczatku mial to byc tylko goly model cinque, ale w trakcie pracy wymyslilem ze jednak zrobilbym cala scenke...wlasciwie to jeszcze nie mam pomyslu jaka to scenka bedzie, moze podrzucicie jakis pomysl a moze sam wpadne...na razie tak gdybam ze bedzie to zwykla ulica czy tam chodnik, chodzic bedzie o to aby wygladalo to jak w polsce:> troche brudu itp...od razu mowie ze bardziej skomplikowane a tym bardziej realistyczne materialy sa mi jak na razie obce, nie wiem jak to wyjdzie, ale licze na pomoc...update\'y beda niezbyt czesto znajac moj zapal ale postaram sie...

 

na poczatek to co juz mam czyli ogolny model autka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ojojoj nie sadzilem ze jest tak zle:) wytykajcie wszystko, jak znajde czas to biore sie do pracy...najpierw karoseria, sama maska...czy jej ksztalt jest poprawny? (widac moja subiektywna opinia byla calkowicie bledna[lol2])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt gliny powstaje z powodu standardowego materialu + neibeiska scena + slabe opcje renderowania...ja kiedys tez przedstawialem w ten spsob modele...brazilian???:>...ale moim zdnaiem to bardzodobry sposob, bo widac duzow wiecej niz na \'lakierownych\' wipach a do tego autor poswieca sie glownie modelingowi, a nie sjkacze z tego do materialow , oswietlenia itp....a potem rzuca projekt nie skoncozny...ale co ja bede biadolil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze jezdze takim bolidem, wiec:

1. wydaje mi sie ze powinien miec wieksze drzwi przez co tylna boczna szyba stanie sie mniejsza od przedniej bocznej, co bedzie bardziej zgodne z rzeczywistoscia

2. mocowanie lusterek sa troche inne

3. tylna klapa konczy sie na lini swiatel i nie okala ich po bokach jak u Ciebie.

 

Narazie tyle zaobserwowalem.

 

Popracuj nad nim jeszcze a napewno nie bedzie zle.

Pozdrawiam i czekan na dalszy rozwoj prac (bede tu vczestoo zagladal heheh ciekawe dlaczego).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności