Skocz do zawartości

obiekt 3d: głośnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Długo mnie tutaj nie było a jak byłem to raczej na forum 2d. Jednak studia które zacząłem raczej obliguja mnie do opanowania 3dmaxa. Wiec żeby poćwiczyć zrobiłem taki oto prosty głośnik...wiem że jest mnustwo błędów i to duzych...ale wole przjść juz do natępnej pracy. nie wiem tylko dlaczego tył głośnika i kabel nie chciały mi się wygładzić? Prosze nie śmiejcie sie z tego drewna...starałem się:) Prosze o rady i wasze opinie. pozdrawiam

 

P.S.

To moja czwarta praca w tym programie...na przestrzeni 2lat:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

własnie próbowalem ja potraktować smoothem ale niewiedzieć dlaczego niec się nie znmieniło (w edit poli, zaznaczyłem odpowiednie płaszczyzny i czy dałem np:35 czy też auto. nic się nie zmieniało albo cała płaszczyzna zaczękla wariować:) ) No nic...pewnie tego już nie zmienie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Ta proceduralna (zgaduje) tekstura drewna kiepsko wyglada, przepalona za bardzo, miekkie cienie by sie przydaly, no i kwadratowo. Mowiac inaczej, popracuj jeszcze troche to bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze...zdaje sobie sprawe z tego że nie jest to praca precyzyjna i nie wyglada oszałamiajaco:] , ale nie będe juz tego poprawiał bo przy modelu właściwie testowałem różne opcje modelowania przeważnie nie znajac konsekwencji urzycia danego narzędzia co doprowadziło do mnustwa bugów w modelu:) musiałbym robic model praktcznie od nowa...a nie jest to mój wymarzony temat...obecnie zajmuje sie łazienką (również poopularny temat) i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj znajdzie sie w wipie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności