Skocz do zawartości

Bitwa 3d: Małe nie tylko jest piękne...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam będę uczestniczył w BITWIE poraz pierwszy. Długo się zastanawiałem nad konceptem i naraze wymyśliłem coś takiego

"Jaki wielki jest ten świat, a jakże potężna matka natura, nic jej się nie oprze. Nawet NAJWIĘKSZE na świecie drzewa - sekwoje - powaliła, nawet dinozaury - największe stworzenia jakie chodziły po naszej planiecie - nie mogły przetrwac kataklizmów jakie zesłała na nich Matka natura, a jednak nie wszytko stracone, życie zawsze znajdzie wyjśćie!!! Najmniejsza, a zarazem i najpiękniejsza rzecz na świecie przetrwała te ciężkie próby i to ona stanie się początkiem przyszłego życia na ziemi, bo prawdziwa siła drzemie w pięknie!!!"

Chciałem pokazać, że to co jest silne i duże nie znaczy wcale że jest piękniejsze i lepsze od rzeczy małych, czyli jak to widać na kocepcie (nie wiem czy widać bo troche za małego tego kwiatka namalowałem) wszystko zostało zniszczone a kwiatek z motylkiem przetrwali.

 

jd800148iz8.jpg

 

Rysunek malowałem w pośpiechu dlatego brak na nmim jeszcze paru szczegółów. No ale koniec gadania biorę się do pracy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nom, jesli chodzi o siatke to przeerost tresci nad forma, mozna spokojnie zjechac do 20% tego a i tak nikt nie zauzywazy. Pozatym zmienil bym kadr teraz jest zupelnie bezsexu. niby temat pracy znajduje sie gdzies na samym dole, bezesns, Polecam zrobienie jesli juz ujecia z perspektywy zaby, tak aby kwiat z motylem byl na calym kadrze a wulkan itp bajery w tle, powinno byc lepiej, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie kwiatek bardzo podoba [tadzio przeciez tam jest wersja low poly obok :cool:]! jedyne co by mu pomoglo troche to wywinac niektore platki bardziej na zewnatrz w strone kamery, zeby widz mogl sobaczyc kwiatek lepiej...

 

tak trzymac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intervain: dzięki, a o płatkach jeszcze pomyśle XD

KoMic: jak już mówił Intervain z prawej strony masz wersję low poly :P

Lewus: Ten kwiatek to niestety nie jest róża ^-^ (wszelkie podobieństwo całkiem przypadkowe jest)

 

A oto co ostatnio wyskrobałem:

scenabzyeo8.jpg

 

scenazke3.jpg

 

Narazie to wszystko i tak mniej więcej będzie wyglądała cała scenka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności