Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Gecko! (update)


Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam namówiona przez Shalivana to zakładam temat :)

 

Przeczesując internet w poszukiwaniu pomysłu i inspiracji, wpisując gdzie sie dało słowa typu tiny, small, małe, piękne etc natknęłam sie na kilka fajnych pomysłów. Już byłam zdecydowana na coś paskudnego ale wtedy znalazłam galerię fotek malutkich zielono-żółtych gekonków :P

 

Dlatego zdecydowałam sie na malutkiego gekona :P Koncepcję mam taką, że on idzie po ludzkich palcach jak po drabinie :) Może mnie natchnie na jakieś modyfikacje w międzyczasie :)

 

Na razie bez szkiców - postaram się coś pokazać we środę :P Ale jakbym nie założyła tematu to bym sie w życiu do tego nie zabrała :P

EDIT: Zmieniłam temat bo chyba przestał pasować? Jeśli nie wolno to dajcie znać, zmienie na stary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejne podejście do poczwary. Pomyślalam, że go zawieszę na palcu ale nie wiem jak na wisieć ;) Any ideas?

 

jaszczur1wx1.jpg

 

jaszczur2wk0.jpg

 

jaszczur3rd9.jpg

 

czy może jeszcze jakos inaczej? Co o tym myslicie?

Oczywiscie to tylko szybkie szkice... Kadr będzie inny itd... chodzi mi o sam sposób *zwisu* ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true Tweety tylko 1 hjest naturalnie ułożony ale z drugiej strony mona by dopracować wersje 2 i pokazać obraz bardziej dynamiczny np: po wskoczeniu na palec zaczął sie huśtać i stara sie na tym palcu utrzymać.

 

(3 totalnie nienaturalnie :P wygląda jakby w stojącego gekona na 2 nogach ktoś walnął palcem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności