Skocz do zawartości

Bitwa 3d: Władca


Rekomendowane odpowiedzi

They say, small is beautiful and here we got perfect example of that. Not only that crown gives him glamour, but also asymmetry is in fashion lately. Besides he is beautiful because he said so and no one dares to deny that.

 

-------------

Mowią, że małe jest piękne i tutaj mamy tego doskonały przykład. Nie dość, że korona dodaje mu blasku, to asymetria jest ostatnio w modzie. Zresztą jest piękny bo tak powiedział i nikt nie odważy się temu zaprzeczyć.

 

Dobra, zobaczymy jak wyrobię się z czasem. Czy komputer to uciągnie itp itd.

Szkic jaki jest każdy widzi. Wiem, że nie umiem rysować.

 

Model jest powiedzmy w 50% skonczony. ma teraz milion cos tam. Docelowo bedzie mial 4,5 banki. Mmm 64 bitowy zbrush :>

 

Szkic traktuje luźno. Wiele może sie zmienić.

 

----------------------------------------

Najnowszy render:

wladca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie poddaje sie. Mialem okazje posiedziec dzisiaj nad renderem. To takie pierwsze efekty. Antialiasing powinienem byl wziasc ostrzejszy. Displace bedzie tez o jeden poziom wyzej. Shadery nie sa skonczone. Brakuje oka, zebow, muszli i guzika pod szyja. Wrzucam bo potem beda na mnie krzyczec, ze z nikad wyskakuje z koncowym renderem :).

 

wladca_wip2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro widziales moje prace to pewnie zauwazyles, ze robie glownie modele/tekstury a w renderowaniu nie siedze wogule. Rok temu zrobilem render pana zlego, mocno sredni swoja droga i to by bylo na tyle. Jakies tam poczatki 5-6 lat temu tez i koniec. Wiec tutaj podchodzilem na zywo, bez jakiegokolwiek pojecia o materialach, oswietleniu i ogolnie zero wiedzialem o mentalrayu. Wiec nie jest zle.

A czas to swoja droga bo ostro ze zleceniami jade od poczatku roku, myslalem, ze wogule nie bede mial czasu na dokonczenie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności