Skocz do zawartości

Fotografia: manifestacja NOP - Wrocław 2007


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem :)

 

Była sobie demonstracja... A wszystko rozbiło się o imigrantów i ich pobyt w Polsce. Jedni ich chcieli, drudzy nie...

 

Było trochę śpiewów, marszów, okrzyków... na moment nawet dwie grupy znalazły się jakieś 2-3 metry od siebie... heh... wtedy byłem w środku i powiem że miałem pełne portki :]

 

Zapraszam do oglądania:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

Wyjaśnienie: ta ręka nie jest moja a policjanta szykującego się do odgrodzenia tego gościa od drugiej kontr grupy.

odległość pomiędzy grupami: około 4-5 m. liczba policjantów: 2-3, liczba fotografów idiotów którzy zostali w samym centrum zamieszek: sztuk dwie (ja i koleś z GW, który nie wiedział jak wyjść z korytarzyka pomiędzy dwoma grupami) :D

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

17.jpg

 

18.jpg

 

19.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nop-jełop

 

czaszki jak kaski ;)

 

fajne jedenaste - rozmazywałeś je w szopie? bo to aż niemożliwe żeby tak niesamowicie ostrosć tylko na oczach zlapac!

i 17 z tym szalem tez mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne foty tweety:) wymiata ta z Twoja reka wystawiona w obronnym gescie w kierunku jednego z nazoli...

a manifa byla niezla, akurat przechodzilem z kobita przez rynek, niestety nie mialem aparatu ze soba (a moze na szczescie)

ponoc nazole pobili sie z anarchistami (gdzies na necie pisalo)

btw od kiedy manifestacje faszystwoskie sa legalne w tym kraju? :/

szkoda, ze policja nie wystrzelala tych brunatnych swin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze :) faktycznie czasami nie było za miło stać tam w środku.

 

kru: oryginalnie było bardziej rozmyte ale ostrość i ruch złapany był na twarzy tego kolesia. w PS po prostu wzmocniłem ten efekt.

 

dirty: to nie moja reka ale policjanta. teraz żałuję, że się nie cofnąłem kilka metrów dalej bo była by fota samotnego gliny naprzeciwko hordy NOPowców :]

 

żadnych walk jako takich nie było. było wręcz grzecznie i skończyło się na wrzaskach. gliny skutecznie odciągnęły jednych i drugich.

NOPowcy mieli pozwolenie na zorganizowanie manifestacji więc mogli swobodnie przejść po rynku. druga strona (anarchiści) nie mieli pozwolenia stąd te żreakcja policji na ściśnięcie ich przy placu solnym.

 

aczkolwiek chociaż prawo nie pozwala zakazać tego typu manifestacji mimo wszystko zakazałbym jej albo chociaż skrócił jej przebieg.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakula: redwatch to ta strona, na której "brunatni" zbierają dane osobowe i zwyczaje życia (gdzie można zastać, gdzie się uczy/pracuje etc) niewygodnych osób (czyli anarchistów, lewicowców, feministów i feministek, aktywistów na rzecz praw homoseksualistów i imigrantów, ekologów etc). W celach wiadomych.

 

W zeszłym roku zrobiła się afera, bo o małego słonia nie zginął chłopak w Warszawie, oberwał nożem o ile pamiętam. Wtedy policja ruszyła wreszcie tyłek i tę stronę zlikwidowała. Po czym lista wypłynęła znowu, tym razem na serwerze w USA i chałę im teraz mogą zrobić.

 

Więcej na przykład na serwisie Vagli:

 

http://prawo.vagla.pl/node/6471

 

pp,

_3Jane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna mieszkam niedaleko rynku, mogłem wpaść na imprezkę hehe

 

Red Watch - lista wzorowych zegarmistrzów.

 

a co oznacza NOP? Narodowe Odrodzenie Pracoholików? może Pedałów (oczywiście chodzi o część roweru)? sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuciel: dzięki :D

 

Drakula: Redwatch to rasistowska stronka gdzie można znaleźć namiary na ludzi którzy sie sprzeciwjają rasizmowi etc. lista istnieje tylko w jednym celu" search and destroy.

 

hcpiter3d: oj miałem pełne portki :D

 

chveti: wyjaśniłem pod fotką o co kaman z ręką :)

 

Creator: NOP - Narodowe Odrodzenie Polski

AG: w Gliwicach bęziesz miał na poligonie 110%. gwarantuję :]

 

pikSar: tavariszcz... my tutaj już wiemy kto tam był a kto tam mącił. spokojnie tavariszcz... wsio eta haraszo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności